CyaJ kullanıcısının son içeriği

1. C

Yardım Gingko orangefox twrp geçme

Redmi note 8 telefonuma crdroid androd 13 yükledim son sürüm ofox kullanıyordum ve kurdugumda dosyalar sifrlenmisti öğrendiğim kadarıyla son sürüm twrp android 13 destekliyormus nasıl twrp geçerim ofoxtan doğru geçmek istiyorum şimdiden teşekkürler
  2. C

Yardım Tema

Rom - Official Arrow Os Android 12 / Redmi Note 8 bu konudaki temayı nasıl yapabilirim bileniniz varmi
  3. C

Yardım L1 Sertifika yukldme

Bu romda yok galiba özelleştirme sade rom
  4. C

Yardım L1 Sertifika yukldme

Telefonuma aops rom kurdum önceden stock romda l1 sertifikası vardı şuan L3 sertifikası var bunu bir şekilde L1 yapamıyor uyuz telefon rootlu Rom da Arrow v11 unof
  5. C

Rehber Aosp Custom Rom Bütün Fixler

Hocam arrow v11 unof kullanıyorum telefon redmi note 8 drm info l3 L1 sertikasi fix denesem cozuluyomu yoksa sadece L1 gözüken telefonlarda netflix l3 kullanma sorununumu cozuyo
  6. C

Yardım Redmi note 8 rom onerirmisiniz

magisk olarak hangi sürüm indirmeliyim simdi bl kilidi actım fastboot telefon hafızası gozukmuyo orangefox kurunca gozukur belkı olmadı reboot system yaparım
  7. C

Anladım birde telefonumu fastboot alıyorum PC de gozukmuyo hafızası driver felan indirmek gerekiyormuş onu nasıl yapicam
  8. C

Teşekkür ederim fikirleniz için ArrowOs 11 denicem ArrowOs 11 unoffical offical arasındaki fark nedir hangisi kurmaliyim
  9. C

Anladim hocam bide bu işlemleri ilk defa yapicam brick olmasından korkuyorum ama kolay gozukuyo yanlış bir işlem yapmadan brick olmaz dimi brick olma islemciyle alakası varmıdır 1675015268 Telefonum redmi note 8 yazmayı unutmusum
  10. C

Telefonum a11 A10 kurarsam sıkıntı cikarmi bende lineageOs Arrow arasında kaldım lawcahair launcher tam olarak ne oluyor
  11. C

Telefonuma rom kurcaktim çok kararsiz kaldım sade romlardan LineageOs ve ArrowOs buldum bu ikisi gibi sade rom öneriniz varmı
Üst Alt