cmadencan kullanıcısının son içeriği

1. C

Yardım revanced video not available sorunu

hocam yt apk'sını nerden yüklediniz. link atar mısınız :) bendeki uygulamayı açarken yt logosunda kalıyor. birde microg yüklendikten sonra ayar yapılıyor mu .??
  2. C

Soru Redmi Note 12 Pro 5g Global modeli var mı?

marketten aida64 yükleyin. sistem kısmında cihaz adını gösteriyor.
  3. C

eyvallah hocam, kaça aldınız ?? imei sorgulama ya da mühendislik modunda band20 kontolü yaptınız mı??
  4. C

hocam imeiden kontrol ettim global değilmiş. Ankarada global cihaz bulma şansım var mıdır ?
  5. C

akşam bir uğrayıp bakayım arka kapakta logo varmı ? kapak ve etiketteki CE logolarının sahte olma ihtimali var mıdır hocam ? kimseye güven olmuyor bu devirde :) görsel sah..... den.com sitesinden temsilidir.
  6. C

12+4 GB modellerde global cihaz bulma ihtimali daha yüksek sanırım .. satıcı biraderin komşusu 8000tl diyor, bu fiyata alınır mı ??
  7. C

Yardım Note 6 Pro

Hocam cihazdan ve kamera performansından memnun musunuz ??
  8. C

İpucu Batarya Kalibrasyonu [Yeni Yöntem] RooT Gerektirir

%0 'a düşünce bataryanın yarı ömrü gider, bu tür şehir efsanelerine inanmayın..
  9. C

Yardım Redmi 5 plus miui10 camera2 api aktif olmuyor

miui 10 8.7.12 ye döndüm gcam ve camera 2 api çalışıyor bilginize..
  10. C

Mod İos anımatıon

miui 10 da gayet güzel çalışıyor lakin ana ekran uygulama açılış-kapanış anmiasyonları çalışmıyor..
  11. C

Mod İos anımatıon

miui10 ile uyumlu mudur ??
  12. C

hocam ne yaptıysam olmadı, fastboot ve format data yapmadan miui9 a dönebilir miyim ?
  13. C

hocam twrp üzerinden twrp 3.2.2.0 sürümüne insem problem olurmu, akşam akşam bootloop felan olmasın smoking~~
  14. C

hocam dediklerinizi zaten yapmıştım, birdaha denedim yine olmadı. miui10 global yüklü. ayrıca twrp 3.2.3.0 ve magisk 17 yüklü hocam bunlarda prob. olabilir mi??
  15. C

hocam zaten o uygulama ile kontrol ediyorum, hepsi kırmızı, ayrıcca daha önce kullandığım gcam de çalışmıyor.. sorun bende mi yoksa miui10 damı hocam ?? :) 1540134982 miui 10 8.10.18 global rom yüklü.
Üst Alt