cengizhan06 kullanıcısının son içeriği

1. cengizhan06

Soru Redmi note 12 pro plus hyperos

Uzaktan yardım ile halledebilirmisiniz yani hem nfc calısacak hemde hyperos yükleyebilirmiyiz?
  2. cengizhan06

Tamam tşk ederim
  3. cengizhan06

Açılmaz derken telefon mu acılmaz yoksa NFC mi
  4. cengizhan06

Telefonum 12 pro plus direnç ile IMEI atıldı bu yüzden mi gelmiyor acaba hyperos güncellemesi ?
  5. cengizhan06

Çözüldü Şimdi android 10 geldi güncelleme geldi

Yüklüyorum bakalım insallah eskiyi aratmaz 1583473738 Tşk ederim inceleyimm
  6. cengizhan06

Çözüldü Şimdi android 10 geldi güncelleme geldi

Android 10 geldi redmi note 8 pro acaba güncellesem mi sarj daha iyimi olur kötü mü olur yada eksileri varmı ki fikri olanlar kuranlar varmı ?
  7. cengizhan06

Soru Redmi note 8 pro Avrupa rom android 10 gelen varmı??

Redmi note 8 pro Avrupa rom android 10 gelen varmı??
  8. cengizhan06

Soru Ertelenen alarmı göremiyorum

Ertelenen alarmı tekrar geri calmadan kapatıp iptal edemiyorum sorun benim cihazdamı acaba
  9. cengizhan06

Soru redmi 8 32 gb telefon sistemi kaç gb yer kaplar geriye ne kadar kalır 64 gb almaya gerek varmı ??

tşk ederim peki uygulammaları karta atamayız demi yada cekilen resim video direk karta yükleme oluyormu
  10. cengizhan06

Soru redmi 8 32 gb telefon sistemi kaç gb yer kaplar geriye ne kadar kalır 64 gb almaya gerek varmı ??

redmi 8 32 gb telefon sistemi kaç gb yer kaplar geriye ne kadar kalır 64 gb almaya gerek varmı hafıza kartı işimizi görürmü
  11. cengizhan06

Soru uygulamaları hafıza kartına tasıyabilir ve yükleyebilirmiyiz ?? red me 8 32

uygulamaları hafıza kartına tasıyabilir ve yükleyebilirmiyiz ?? red me 8 32
  12. cengizhan06

Uygulama MacroDroid - Otomasyon Artık Sizin Elinizde [Yarı Yapay Zeka]

Bu ekran kapatınca arka plan temizlemeyi bir türlü çalıstiramadim temizliyor
Üst Alt