casibao kullanıcısının son içeriği

1. casibao

Haber Android 15 Alacak Xiaomi Redmi ve Poco Telefon Listesi

Geçtiğimiz günlerde Android 15 sürümü tanıtıldı. Xiaomi, Redmi ve Poco kullanıcıları bu yeni güncellemenin kendi cihazlarına ne zaman geleceğini merak ediyordu. Android 15 alacak Xiaomi, Redmi ve Poco akıllı telefonların listesi aşağıda yer alıyor. Bu listede yer alan akıllı telefonlar...
  2. casibao

Rehber Mibro Kids Smart Watch P5 Çocuk Saati

Merhaba daha önce farklı bir telefonla eşleştirilmiş olabilirmi
  3. casibao

İnceleme Xiaomi 12X Genel Deneyim İnceleme ve Mi 10 Pro ile kıyas

Kayıt işi bu modelde sıkıntılı. Çift katman olduğu için. Tavsiye etmem açıkcası ama yinede ben riski göze alıp yaptıracam derseniz Sezer Şimşek e facebok üzerinden ulaşabilirsiniz. TR de sadece o yapıyor bu işlemi bildiğim kadarıyla.
  4. casibao

Rom Xiaomi 13 Xiaomi Eu Rom İndirme Bağlantıları ve Kurulum

Bir kaç gündür kullanıyorum herhangi olumsuz bir durum yok sanki pil ömrü de bir tık daha iyi oldu gibi.
  5. casibao

Yardım Akıllı saat açılmıyor

Merhaba hocam klasik olarak şarj kablosu bozulmuş olabilir çok sık karşılaşılan bir durum, haricinde sıvı temasından da kaynaklı olabilir.
  6. casibao

Yardım Xiaomi essential 2 in 1 ayni yerde gidip geliyor sesli komutlari Çalışmiyor nasil düzeltebilirim.

Hocam bataryanız ömrünü doldurmuş olabilir, sesli komut çalışmıyor olmasının sebebi hoparlörden dolayıdır, aynı yerde gidip geliyor şikayetiniz içinse tekerlek kablolarından kaynaklı olma ihtimali yüksek.
  7. casibao

Rom Xiaomi 13 Xiaomi Eu Rom İndirme Bağlantıları ve Kurulum

Hocam deneme şansım olmadı..
  8. casibao

Soru Mop pro 2 hareket etmiyor

Hocam merhaba bahsetmiş olduğunuz arıza Lazer sensör arızası, cihazınızı servisine göndermeniz gerekiyor, bu model de maalesef ki kronik sorun.
  9. casibao

Soru iPhone kayıt süreci

Hocam sorunuza kısa ve net cevap vereyim, kayıt işlemi yapıldıysa sistem yoğunluğuna göre 1 saat içerisinde kaydınız gözükmesi gerekiyordu ama siz son gün yapmış olduğunuzu düşünerek söylüyorum 1 yada en geç 2 gün içerisinde sistemde kaydınızın gözükmesi gerekir.(Son gün kayıt yapan arkadaşımın...
  10. casibao

Yardım Mi band 7 Türkçe yok

Merhaba hocam Notify For Mi Band programını play stordan indirin cihazınızı eşleştirin, Sol üst köşede üç çizgiyi tıklayın Ayarlar seçin Yazılım Güncelle seçin Açılan yeni sayfada yazılım güncellemesini indir seçin, sizi farklı bir siteye yönlendirecek oradan TR dil paketi olan yazılımı...
  11. casibao

Sohbet Sohbet köşesi

Günaydın dın dın, güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle..
  12. casibao

Rehber Mibro Kids Smart Watch P5 Çocuk Saati

Mibro Kids Smart Watch P5 2MP Kameraya sahip Mibro P5 ile çocuğunuz ile görüntülü görüşebilirsiniz. Dahili GPS çipi ile her an çocuğunuzun konumunu takip edebilirsiniz. Güçlü 4G bağlantısı ile Wifi olmayan konumlarda iletişiminiz kesilmez. 900mAh bataryası ile gün içerisinde saatin şarjı...
  13. casibao

Rehber Mibro Kids Smart Watch Z3 Çocuk Saati

Mibro, (Zhenshi Technology ) Xiaomi tarafından yatırım yapılan ve Xiaomi'nin ana ekolojik zincir üyelerinden biri olan Mibro Çocuk saatleri iki farklı modeli ile artık ülkemizde. Mibro Kids Smart Watch Z3...
  14. casibao

Yardım Mi Vacuum mop pro Problemlerim

Hocam ücretli servis hizmetinden yararlanırsınız.
Üst Alt