burhan0660 kullanıcısının son içeriği

1. burhan0660

Yardım Redmi Note 12 Pro+ 5G Direnç Kayıtlı Cihaza Root Atmak

1- bilinçli biri yaparsa sorun olmaz root yaptıktan sonra güncelleme yaparsan ya cihaz güncellemez yada güncellerse root iptal olur 2- normalde gitmiyor aynı cihazdan işlem yaptım sorun olmamıştı cihazı güncelledim ve sıfırladım sorun yok 3- bunu yapan kişi dogru direnci takmış evet bu işlem...
  2. burhan0660

Çözüldü Band 20

telefonda band 20 yoksa lte band20 800 mhz den bahsediyorum bağlanamazsınız bunu şu şekilde anlayın evdeki herhangi bir kumandanın led kısmını size dogrultun ve bir tuşa basın herhangi bir ışık göremezsiniz ama kumandayı bir telefon kamerasına çevirip tuşa basarsanız görürsünüz yani sizin...
  3. burhan0660

Yardım Düşük w ile telefonu şarj etmek

hocam arabanın deposunu 5dk doldurmakla 1 saatte doldurma arasında fark varmı ?
  4. burhan0660

Yardım Düşük w ile telefonu şarj etmek

yok hocam olmaz hatta gerekmedikçe hızlı sarj kullanmamak iyidir
  5. burhan0660

Soru Redmi Note 11S için olan ekran filmi Note 11'e uyar mı?

uyumlu olur hocam sorun olmaz
  6. burhan0660

Yardım Şarjımın hızlı gittiğini hissediyorum

aksam yat sabah kalk ortalama 8-10 saatte telefon zaten %2-3 sarj gitmesi normal karşılanır genel anlamda sorun yok kafaya takılacak şeyler değil hangi marka model telefonu alırsanız alın illaki bir eksigi oluyor psikolojik olarak 2-3 yılda bir telefonu degiştirirseniz kafanız rahatlayacaktır...
  7. burhan0660

hocam anlama zorlugu mu var? "ekran pil süresi " diyerek tekrardan yazıyorum. andavallık yapmadım nereden yapacagını da tam olarak anlatayım da ayarlara gir pil sekmesi içindeki kullanımı bize atarsan yorum yapabiliriz birde konu başlığı sizce de fazla duygusal bir şekilde oluşturulmamış mı ...
  8. burhan0660

hislere ne yapalım hocam biz ? psikolog forum da mıyız ? ekran pil süreni falan at bakalım bir degerlendirme yaparız
  9. burhan0660

Soru Mi 10T Hala Alınır mı?

poco f5 modeline bakabilirsiniz bulursanız dirençli işlemden sonra sıfırlama güncellemede bende sorun cıkmadı halen de kullanıyorum birde redmi note 13 pro 5g modeline bakın dirençli yapılınca bildigim kadarıyla yine nfc gitmiyor H.kadioglu hocam bunu daha iyi bilir
  10. burhan0660

Yardım Yurt Dışı Telefon Önerisi

11 t pro kötü telefon degil ama bence başka alternatiflere bak hocam çünkü model bence biraz eski
  11. burhan0660

Sohbet Türk.net Gigafiber kullanan var mı ?

insallah bize de gelir bu fiber vs yine halimize şükür 50 mbps le işimi görebiliyorum
  12. burhan0660

Yardım HyperOS ta gözüme takılan şeyler

bende o ses uyarısı bende miui da vardı poco x4 pro da vardı şu anda poco f5 kullanıyorum yine var bildirim sorunu ben denk gelmedim bunlar sorun mu onları da çözemedim ?
  13. burhan0660

Yardım HyperOS ta gözüme takılan şeyler

ses yüksek uyarısını telefonu kapatıp açarsanız yine verir digeri de bildirimi iznini iptal ediyorsun halbuki bildirim çubugunda ayarlasan bunun bildirimi görünmesin diye tekrar gelmiyor
  14. burhan0660

HyperOS Redmi note 13 pro Hyper Os yükledim modem doyası lazım

redmi note 13 pro da bildigim kadarıyla g99 işlemci var o cihazda modem dosyası olmaz cihazda imei varmı ?
Üst Alt