bulent872 kullanıcısının son içeriği

1. bulent872

Recovery Crdroid android 14 Yüklerken Orange Fox twrp silindi

A14 yazılımını destekleyecek twrp veya oragnefox bulmalısın, xda'da paylaşmalardır.
  2. bulent872

Soru Güncelleme

Rehber -1 ve Rehber - 2 bu adımlarla hocam, yedeğinizi alın.
  3. bulent872

Soru Güncelleme

İşlemlerimizi tamamlarsak hiç bir sıkıntı olmaz hocam 1 saatte halledilmese 2.saat halledilir verilerinizi yedekleyin yeter.
  4. bulent872

Soru Güncelleme

1 adet işlem için bilgisayar şart istanbuldaysanız ben size yardımcı olayım hocam.
  5. bulent872

Soru Güncelleme

BL kilidi açık telefon güncelleme almaz, onun haricinde telefonunuzda IMEI atılımı eğer böyleyse hiç bir şey yapmamanız sizin için daha iyi olacaktır. Etrafınızdaki birisinin bilgisayarını kullanarak kısa sürede kendiniz de işlemleri halledebilirsiniz boşuna usta olmayan kişilere para vermeyin.
  6. bulent872

HyperOS Mi 10T ROM Önerisi

Hocam hiç uğraşma güzel bir Gcam kur. İlerleyen süreçte cidden sorun olursa bir çare/çözüm buluruz.
  7. bulent872

Evet hocam root
  8. bulent872

Hayırlı uğurlu olsun öncelikle kardeşim, official evoX ise güncellemelerini kontrol et, benim telefonda MIUI kamerası ile geldi, eğer romu atarken kernel yüklediysen MIUI kamera yaparız, Rom cidden çok güzel beğenmene çok sevindim Bu arada evoX in kendine has yüzlerce özelliği var keşfetmek...
  9. bulent872

Yardım Telefonum kafayı yedi

Anlaşılmayacak bir şey yok, telefonunu yedekle Bootloader kilidini aç, kilit açılınca en güncel Stock Rom'(yani yazılımını) yükle. Çocuk oyuncağı bu işlemleri sene 2011-2012 lise yıllarımda youtubesiz, forumsuz, Allah'a emanet yapıyordum sen rahatça yaparsın, takıldığında da acele etme forumda...
  10. bulent872

Bak usta keyfine artık:)
  11. bulent872

Hayırlı olsun biraz dene, senden android 14'e yükseltmeni isteyecek istersen yükselt, android 13 için kesinlikle Arrow abi.
  12. bulent872

13 evo x de var ama tavsiye etmem , 13 için ArrowOS + nikgapps ile kullanırsan çok rahat edersin çünkü ArrowOS hatasız bir şekilde android 13'u mi10 T'ye verdi ve bitirdi stabilitesi harika ArrowOs
  13. bulent872

Tam tersine ben pilden memnunum, lineageos yaşlı işi abi.
  14. bulent872

Dynamic Island var EvoX ayarlarından yapılıyor hafif karışık ama Türkçe olması sebebiyle çözülüyor. Kurulum Android +13+14 olması sebebiyle ben OrangeFox Öneriyorum adımları yazalım 1-BL kilidi açık olacak 2-OrangeFox fastboot ile flaşlanacak 3- Orangefox'tan wipe (dalvik-cache-vendor vs.)...
  15. bulent872

Yardım Redmi Note 8 Pro Custom Rom Yükleme

Özelden yazıyorum hocam oradan iletisimimizi devam ettirelim.
Üst Alt