bilaltatar kullanıcısının son içeriği

1. bilaltatar

Soru Samsung s23 ultra server kayıtlı guncelleme alırmi

Buradaki arkadaşlar ırak değilde onu Aut yada İsveç menşeili yaparsanız olur demişler 35 ile başlıyorsa bunu bir deneyin bu formu baştan okursanız sorularınızın cevabını alcaksinizdir
  2. bilaltatar

1705618021 Doğru ROM indirirsen server kağıdı da yaptığından eminsen ne imeil siliniyor nede cihaz fabrika ayarlarına dönüyor ben iki sefer yaptım ilkinde acemiligeme geldi güncelleme yaptım ama telefonu sıfırladım fabrika ayarlarına döndü anlamadınız ama ikincisinde gayet başarılı sıfırlamadan...
  3. bilaltatar

14 sürümü 1705323586 Manuel güncelleme ile ama çok birsey değişmiyor hatta eski sürüm daha iyi diyebilirim
  4. bilaltatar

Bende başkasının yardımıyla değişmiştim yanlış yönlendirdimim
  5. bilaltatar

Ben bir gün içinde 3 bölge seçtim problem olmadı yurt dışı cihaz alcaksak iyi arastircaz onu anladım bin türlü problem çıkıyor
  6. bilaltatar

Vay arkadaş daha iki gün oldu telefonu güncelleyeli şimdi yine yapsi sifirlancak telefon yeni yeni toparlamistim çok değişiklik var mı s23 ultra ocak ayı guncellemesinde
  7. bilaltatar

Çok teşekkür ederim sizede yardımcı olan herkesede
  8. bilaltatar

Bizdeki problem 35 ile başlamamasi onun için gelmiyordu ama buradaki arkadaşlar sagolun bir şekilde manuel olarak guncelledim 1705092335 Bir daha Server kaydı yapcaz gibi görünüyor yada senede bir manuel guncelliyecegim
  9. bilaltatar

Ben odin üzerinden yaptım ilk defa güncellemeyi sizin imeiller 35 ile basliyodur muhtemelen işin kötü tarafı telefon sıfırlandı imeillr kaçta başlıyor sizin acaba
  10. bilaltatar

Çok sevinirim bizim teknisyen hala hatasını kabul etmiyor çözüp kendisine göstermek istiyorum
  11. bilaltatar

Bu işi yapabilecek uzaktan yada istanbul içinde ise yönlendirseniz tekrar server kaydı yapacak yada olan kaydı düzeltcek biri varsa çok memnun olurum
  12. bilaltatar

Merhaba bu konuda k Yardımcı olurmusunuz
  13. bilaltatar

Anlamadım desem :)
  14. bilaltatar

Cihazı güncellemek için başka Android 13 de 14 geçsin istiyorum çok birsey degisirmi bilmiyorum ama bugün olmasada bir kaç yıla yeni sürüm lazım olabilir diye düşünüyorum rood neden tavsiye etmiyorsunuz
  15. bilaltatar

Çok özür dileyerek soruyorum bu işleri hiç bilmediğim için soruyorum bu işlemi bilgisayardan mı yapcam yoksa gönderdiğiniz linkttenmi rood u soruyorum swc yapınca da duzelmezse A
Üst Alt