BigWolf1299 kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım OTG'nin garip halleri

Usb Otg Reader Pro Adında Bir Proğram Var. Benim Cihazda da sıkıntı oldu,Bu Proğramla Çözdüm.Proğramı açıp ekrana basılı tutun,flash diski takın,kullanın Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. B

Yardım Orangefox mi 9t

Evet var, Google da arat çıkacaktır. Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. B

Rehber XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme En Detaylı Resimli Anlatım

Windows sürücü imzalamayı devre dışı bırak. Tüm Driver'ları yükle. Pc yi yeniden başlat. Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. B

Çözüldü flashing kısmında kaldı, telefon açıldı. ne yapayım?

Cihaz normal olarak açıldı ise,kontrol ediniz. Menülere girebiliyorsanız sorun yoktur. Bazı durumlarda bu şekilde davranışlar olabiliyor programlarda. Benim de başıma gelmişti. Sıkıntı olmaz Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. B

Yardım Sim kart

Sizde de telefon her açıldığında SIM Kart Etkinleştirilemedi hatası geliyorsa yapmanız gerekenler: 1- Ayarlar'a girin 2-Şifreler ve Güvenlik kısmına girin 3- Yetkilendirme ve Geri Alma'ya girin 4- Xiaomi SIM Etkinleştirme Servisi'ni devre dışı bırakın. İşlem bu kadar kolay. Umarım işinize...
  6. B

Yardım Sim kart

Ayarlar kısmında devredışı bırakma mevcut. Sim kart etkinleştirmeyi kapatmanız gerekiyor. Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. B

Rehber XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme En Detaylı Resimli Anlatım

Mi 9T Cihaza OrangeFox yükleyerek İmei tamıratını gerçekleştirdim. Ağ gayet stabil çalışıyor. Tek problem *#06# yaptığımda İmei gözükmüyor [emoji23][emoji23][emoji23] Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. B

OrangeFox denesem diyorum TWRP kurduktan sonra OrangeFox Flash lasam düzelir mi acaba? Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. B

Mi 9T Cihaza twrp yüklüyorum, magisk kurmak istediğimde procces ended hatası alıyorum. Cihazı yeniden başlattıktan sonra, tekrar recovery ye girdiğimde stock recovery açılıyor, yani TWRP uçmuş oluyor. Bir çözüm önerebilecek var mı? Cihazın imeileri uçmuş, İmei tamıratı yapacağım. Redmi Note 7...
  10. B

Rehber Redmi Note 7 - Magisk ile Root

Şifre yok, o kısmı geçmek için reboot recovery yap. Sonra Formad data Cihaz açılır. Bütün bilgilerin silinir. Mouth, data, format data Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. B

Fastfood olarak cihazı görüyorsa OrangeFox rrkovery yada Twrp kur. Program Twrp konusunda seni yönlendirecektir. Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. B

Programı kapatıp,tekrar baştan deneyin Cihaz fastboot modda ise, Ana sayfada açılmayan cihazlar için fastboot logosuna tıklayın. Talimatları takip edin. Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. B

Rom Mİ 10T/PRO Nusantara Project Aosp Rom OFFICIAL

Nusantara Romlar Genel Olarak Başarılıdır. Şuan Revos One Kullanıyorum. Bundan Önce Nusantara 2.5 Yüklüydü. Özelleştirmeleri Yetrli Olan Bir Romdur. Batarya Konusunda Başarılıdır. Telegram üzerinden Nusantara Project Olarak Bulabilirsiniz. Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt