bestdelen kullanıcısının son içeriği

1. B

Rehber Mi PC Suite 3.0 (Türkçe)

yedeklediğimiz dosyalar içerisinde resimleri nerede saklıyor ben bulamadım
  2. B

Yardım Şarj cihazı için ne tavsiye edersiniz

Değerler sürekli olarak gidip geliyor.
  3. B

Hocam bilgi için teşekkür ederim dediğiniz uygulama ile bakacağım
  4. B

Kesinlikle bu cihazda sorun var birde ateş gibi oluyor. Sanırım çakma bir cihaz. Bilgi için teşekkür ederim
  5. B

3 yıldır mi note 3 kullanıyorum. Kutu içerisinden çıkan aparat ile kullanılan Amerikan uçlu şarj cihazını kaybettim. İnternetten MDY-08-EI model bir tane cihaz aldım ama şöyle bir durum var orijinal gibi hızlı değil bazen hızlı şarj ediyor bazen normal, birde ilk 15 dakika şarj sırasında enerji...
  6. B

Yardım Amazfif Stratos parçası

Arkadaşlar yaklaşık bir yıldır bu saati kullanıyorum. Oldukça memnunum, ancak resimdeki pim yuvası kapağını düşürdüm ve kaybettim, bunun sonucunda saat şarj aletine oturduğunda sabit durmuyor ve saat şarj olmuyor. Bu parçayı nereden bulabilirim.
  7. B

Diğer Camera2api desteği

Gelen mailin Türkçesi Merhaba, Xiaomi Müşteri Desteği ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Aman Aman ve kamera 2 API'nin Xiaomi MI Not 3'teki yeni güncelleme ile desteklenmesini istediğinizi anlıyorum. Xiaomi olarak biz her zaman çok çalışıyoruz ve müşterilerimize en kaliteli...
  8. B

Diğer Camera2api desteği

Dün firmaya note 3 için gelecek olan güncellemelerde camera2api desteği olup olmadığını sormuştum, bugün firmadan dönüş yaptı mesajı sizinde paylaşıyorum, umarım diğer arkadaşlarda camera2api desteği için talepte bulunur, ne kadar çok talep olursa bu desteğin gelmesi yüksek olur diye...
  9. B

Yardım Amazfit pace 2 parçaları

Haklısın ustam, bulmak imkansız
  10. B

Yardım Amazfit pace 2 parçaları

Kullandığım Amazfit pace 2 saatimin kordon pimini kaybettim, pim resimdeki gibi tırnaklı yapıda, 22 lik tırnaklı pimi nerede bulabilirim
  11. B

Soru Amazfit Genel Uyumluluk Hakkında

Evet Android telefon kullanıyorum, xiomi not 3 şu ana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım tek sıkıntı en son gelen uygulama, yakında oda güncelleme ile düzeltilir. Ekranı da fena değil hatta ben çizilmeden nefret ettiğim için özür film kaplayarak kullanıyorum.
  12. B

Soru Amazfit uygulamasına gelen son güncelleme

Telefon dilini İngilizce yapılması durumunda uygulama sorunsuz çalışıyor, uygulama ile ilgili yeni bir yazılım ile sorunun düzeltilmesini bekliyoruz
  13. B

Soru Amazfit Genel Uyumluluk Hakkında

Pace 2 kullanıyorum, mail, mesaj, mesenger, Twitter gibi sosyal medya üzerinden gelen mesajları alıp okuyabiliyorum, pil ömrü ortalama 5 gün gidiyor. GPS özellikle çok kaliteli ve bağlantı sıkıntısı yok, şuan tek sorun yazılımsal oda kısa sürede düzeltilecek,. Çünkü Türkçe dil desteği için firma...
  14. B

Soru Amazfit uygulamasına gelen son güncelleme

Program açılırken hata vererek kapanıyor, konu ile ilgili amazfit support a mail attım ilgileniliyor diye dönüş yapıldı.
  15. B

İnceleme Mi Wifi Amplifier (Sinyal Güçlendirici) Kurulumu == Videolu Anlatım ==

Bütün sorunların ana sebebi güncel mi home uygulamasından kaynaklanıyor. İlk aldığımda kurulum için 4-5 saat uğraştım bağlantı olmadı olsa bile mavi ışık yanmadı..... Bir sürü sorun araştırmam sırasında bir sitede mi home uygulamasının eski bir versiyonunu vermişler bunu play store den değilde...
Üst Alt