bekir4444 kullanıcısının son içeriği

1. B

Çözüldü E-sim ile imei kayıt yapılmadan telefon kullanılır mı?

Esim varsa biz niye görmüyoruz resim bellek atabilirmisiniz
  2. B

Rehber Redmi Note 13 Pro+ (Zircon) Ücretsiz Yetkili Hesap

Yaramadı direnç yaptırdım imeil attırdım global rom yükledik güncelleme alıyor
  3. B

Yardım Redmi Note 13 Pro 5G Çin cihazının kilidi açılmıyor.

Eu rom yokki redmi note 13 pro plus için bir kendi orijinal çin romu indirdim sonra global rom indirdim dosya adını değiştirerek yükledim açılmadı uyumlu değil hatası veriyor reset atmak zorunda kaldım
  4. B

Yardım Redmi Note 13 Pro 5G Çin cihazının kilidi açılmıyor.

Ben redmi note 13 pro plus kullandım cihaz bu sürüm ile uyumlu değil dedi main menü de kaldı resetledim açıldı çin sürümüne devam
  5. B

Soru Note 13 pro plus china bootloader hk.

Elimde Xiaomi 12T pro hyperos yüklü cihaz var kilit açmak için başvurdum kabul edildi ama elimde redmi note 13 pro plus çin var sürekli olarak hata veriyor demek ki özellikle izin verilmiyor tek çare üçretli açtırma
  6. B

Yardım Kilit açarken hata

1000 TL kilit açan var ise yazsın ama önce kilit açsın sonra para bir defa dolandırıldım
  7. B

Rehber Redmi Note 13 Pro+ (Zircon) Ücretsiz Yetkili Hesap

Geçmiş olsun o fake rom dur ben yetkili hesap ile orjinal cin rom yükledik telefoncuda kilit kaldı oda paralı bekliyorum ücretsiz çıkar diye İngilizce kullanıyorum
  8. B

Soru Redmi Note 13 Pro Plus direnç ile kayıt

Bendeki Çin model redmi note 13 pro plus bir türlü açamadım hata veriyor siz nasıl yaptınız hyperos yüklü iken mi açtın yoksa mi 14 rom dayken mi
  9. B

Yardım Kilit açarken hata

Tmm açtında cihaz global mi Çin mi biraz açıklama yap Çin ise nasıl açtın anlat ki bizde yapalım
  10. B

Yardım Note 13 pro 5g fake rom

Yet Yetkili hesap ile açtı telefonucu
  11. B

Güncelleme alıyor mu bootloader kilit açık mı
  12. B

Yardım Redmi Note 13 Pro+ güncelleme yapamıyorum

Redmi note 13 pro plus kilit açmadan direnç ile imeil atılan cihaz güncelleme alıyor dediler bootloader açılır mı onu merak ediyorum
  13. B

Güncelleme yapılıyor mu
Üst Alt