barbaros38 kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım yardım lütfen redmi8pro

evet wifiye bağlı
  2. B

Çözüldü Redmi Note 8 Pro Bootloader Kilit Açma Kılavuzu (MTK) 7 Gün Bekleme Artık Yok

denedim ensonda telefonu kapat demişsin telefon kapanmıyo dos ekranındada aynı telefonu kapat yazıyo ama telefonu kapatamıyorum . ve olmadı yani
  3. B

Yardım Xiaomi Garanti ile ilgili

telefonu aldığın yere git fişini faturanı göster onlar e fatura çıkarabilirlar bu belge işini görür aslının aynıdır
  4. B

Yardım yardım lütfen redmi8pro

format atım mi şifresi istiyo şifreyi yazıyom kabul etmiyo miye bağlı telefon hattını kapattım şu an ekranda açık şekilde kilit logosu var cihaz kilitli yazıyo yardım edin lütfen
  5. B

Çözüldü Redmi Note 8 Pro Bootloader Kilit Açma Kılavuzu (MTK) 7 Gün Bekleme Artık Yok

evet açık şekilde bir kilit logosu var hocam
  6. B

ekranda kilit simgesi var logo yani logodaki resimde açık mi şifresi istiyo pcdeki işlemci adına göremi drrever kurmam lazım
  7. B

ilk indirdiğim dosya 32 bit galiba benim işletim sistemi 64 bit o dosyanın 64 bitini nasıl bulurum acaba ve o dosyanın adı nedir acaba
  8. B

çok teşekkürler hemen deneyeceğim 1650492648 dosyayı indirdim rardan çıkardım .bir rar dosyası daha gözüktü onuda açmaya çalıştığımda bozuk dosya hatası alıyorum 1650492766 dosyayı minimal adb içine taşımayı unuttum minimal adb yi nerden indiricem yanlız
  9. B

merhaba cihaz xiaomi redmi not 8pro format attım cihaza mi hesabı istiyor ekrandaki kilit simgesi açık gözüküyor. mi hesap şifresini yazıyorum kabul etmiyo. hocam nasıl çözebilirim acaba
Üst Alt