ARYA2023 kullanıcısının son içeriği

1. A

Soru Xiaomi.eu HyperOS Stable ne zaman çıkar?

Merhaba. Stable romu kurdunuz mu? Bi problem var mı kurulum da?
  2. A

MIUI 14 Redmi K60 Pro Xiaomi Eu Rom İndirme Bağlantıları

Merhaba. Güncelleme yaparken ilk kurduğumuz romun fastboot.update.bat mı çalıştıracağız?yoksa güncel rom çıktığında klasöre çıkarıp onun update.bat üzerinden mi güncelleme yapacağız?
  3. A

Çözüldü Redmi K60 Mi Recovery Sorunu

Hocam tekrar merhaba. Kusura bakmayın rahatsız ediyorum yine. Hyperos kurdum. Fakat telefondaki uygulamaları apkmirror dan güncellemek istiyorum, resimde gönderdiğim hatayı veriyor tüm uygulamalarda. Varsa bi çözümü yazarmısın. 1705257339 Hocam tekrar merhaba. Kusura bakmayın rahatsız ediyorum...
  4. A

Yardım Bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklenmiyor

Yurtdışı K60 cihazıma apkmirror uygulamasından telefondaki uygulamaları güncelleme yaptığımda resimdeki hatayı veriyor. Önceki sürüm MIUI 14'te böyle bişey çıkmıyordu. Bilinmeyen kaynaklardan uygulama yükle ayarını etkin hale getiridiğimde yine aynısını yapıyor. Hyperos fastboot tan yükledim...
  5. A

Çözüldü Xiaomi Alarm çaldığında ekranda alarm simgesi görünmüyor.

Resimde belirttiğim yeri aktif hale getirince düzeldi hocam. Teşekkürler.
  6. A

Saat uygulaması kaldırılmıyor maalesef. Verileri temizliyorum yine olmuyor. İlk defa böyle bişey başıma geliyor.
  7. A

Cihazım K60. alarm çaldığında alarma simgesi ana ekranda ve kilit ekranında görünmüyor. Güç tuşuna basıldığında kapanıyor sadece. Sebebi nedir bilen bi arkadaş yazarsa sevinirim.
  8. A

Yardım HyperOs kurulumu

Merhaba eu rom yerine bunu kurabilirmiyiz. Şu an Hyperos Xiaomi.eu rom kurulu. Bi problem olurmu fastboot ile kurarsak.Cihazım K60.
  9. A

Dediğiniz dosyayı sağa tıklayıp seçeneklerden yönetici olarak mı çalıştıracağız yoksa çift tıkladığımızda da otomatik kurmaya başlar mı?
  10. A

Tekrar merhaba hocam. Telefona Hyperos kurmak için güvenilir xiaomi sitelerinden hybrid romunu indirdim. Mi flashla fastboottan kurmak istedim ama "can not found file flash_all bat" hatası verdi. Fotosunu da ekte gönderdim. Vaktin varsa bununla ilgili de cevap yazarsan sevinirim.
  11. A

Eyvallah hocam sağolasın. Çok tşk ederim. Kafama takılan birşey olursa sorarım yine.
  12. A

Hocam kafamı karıştıran Mi recovery 5.0 menüsü. Yazılım hatasından kaynaklandığını YouTube videosunda görmüştüm. Fastboottan yüklersem acaba telefon çökermi endişesi oldu. O yüzden burdan sormak istedim. Tşk ederim ilginiz için.
  13. A

Cihazım REDMİ K60, cihazıma yeni rom yüklemek istedim. Ses açma+güç tuşuna bastığımda TWRP menüsünü beklerken Çince yazılı Mi recovery 5.0 menüsü çıktı. Takılı kalmıyor, menüden Reboot yapıp kapatıp açabiliyorum telefonu. Sorum şu Fastboot menüsünden istediğim romu bilgisayardan sorunsuz bi...
Üst Alt