alpcansiz kullanıcısının son içeriği

1. alpcansiz

Yardım Mi8 SE China ROM'dan Global versiyona geçiş!

Mi8 SE kullanıcısıyım telefonu Çin'den aldım ve Çin romu yüklü, bazı sıkıntılar yaşamaya başladım. Global versiyona geçirebilir miyim?
  2. alpcansiz

Yardım Müzik dinlerken kendine kendine ses kısma sorunu

Sorunun kaynağının dönüştürücüde olduğunu farketttim, sizde bi' kontrol edin isterseniz.
  3. alpcansiz

Farklı kulaklıkla denemedim ama sanırım kullandığım kulaklıkta ses kısma ve açma tuşu olmadığından yazılımsal bir hata meydana geliyor. En kısa zamanda deneyip, konuya yazacağım.
  4. alpcansiz

İyi akşamlar arkadaşlar. Kulaklık takıp spotify vs. uygulamalardan dinlerken kendi kendine ses ya da ses açma sorunu yaşıyorum. Miui 9 da devam ediyordu miui 10 a geçtim hala sorun devam ediyor. Yüklediğim sslerde biraz oynadım, sese atayınca ses kısıp, yükseltiyor; müzik çalar kontrolüne...
  5. alpcansiz

Yardım Miui 10 bildirim sorunu

Düzelme sağlamayamadım hocam, belli uygulamalarda hala bildirim gelmiyor
  6. alpcansiz

Denedim, beklemedeyim hocam umarım işe yarar:)
  7. alpcansiz

İyi akşamlar arkadaşlar. Miui 10 geçtiğimden beri bazı uygulamalardan bildirim alamıyorum alsam dahi ya ses ya da farklı bir konudan eksiklik yaşıyorum. Bunu yaşayan ve çözümünü bulabilen arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?
  8. alpcansiz

Yardım Poco Launcher Kaldırılmıyor!

Foruma biraz geç giriş yaptım ama o seçenekleri değerlendirdim lakin yine kaldıramadım, telefonu sıfırlayarak çözüm buldum. Yine de teşekkür ederim:)
  9. alpcansiz

Yardım MIX 2 Ses kısma sorunu

Bir de ben deneyeyim, teşekkürler
  10. alpcansiz

Soru Mi mix 2 alınır mı? Memnun musunuz?

Ram ve işlemci bakımından seni asla utandırmaz, günlük hayatta hatta çoklu işlem yaparken bile yağ gibi olan bir telefon, şarj süresi bir günü bulan hatta bazen geçebilen ve ekran gövde oranı harika olup kendi mi özelliklerine sahip olan bir makina. Fotoğraf konusunda arka kamerası hatrı sayılır...
  11. alpcansiz

Yardım MIX 2 Ses kısma sorunu

Aynı sorunu ben de yaşıyorum, Xiaomi'nin orjinal kulaklığını kullanıyorum. Birden sıfıra çektiği gibi kulaklığın mikrofonu da arada çalışmıyor. Telefonu sıfırlamaya kadar gittim ancak sorun hala devam ediyor.
  12. alpcansiz

Yardım Poco Launcher Kaldırılmıyor!

İyi günler. Telefonumda 9.6.0 arayüzü bulunmakta ve ben bu arayüze pocophone f1 arayüzünü entegre ettim ancak şu an bu arayüzden kurtulamıyorum. Sıfırlamadan bu arayüzden kurtulmanın bir yolu yok mudur?
  13. alpcansiz

Yardım Mi Mix 2 mikrofonun karşı tarafa sesi az iletme sorunu!

Arkadaşlar bir süredir Mi Mix 2 kullanıyorum, Google Duo görüntülü konuşma ve bazı hoparlörden normal görüşme esnasında telefonu biraz uzağa koyduğumda sesimin karşı tarafa net bir şekilde iletilmemesi hatta çoğu zaman iletilmemesi gibi bir sorunla karşılaşıyorum. Bu sorunla karşılaşıp çözümünü...
  14. alpcansiz

Çözüldü Bildirim çubuğunda saydam siyah perde sorunu!

Yardımınız için teşekkür ederim, sorun çözüldü.
  15. alpcansiz

Çözüldü Bildirim çubuğunda saydam siyah perde sorunu!

Arkadaşlar Mi Mix 2 kullanıcısıyım son 9.5.4.0 güncellemesinde sonra bildirim çubuğunda saydam siyah bir perde iniyor, tema değiştirdiğimde bir süre düzeliyor ardından tekrar siyah perde iniyor; sorunla karşılaşan ya da çözümünü bilen var mı?
Üst Alt