Alibeyy.1 kullanıcısının son içeriği

1. Alibeyy.1

Yardım Jiroskop arızası

Romdan kaynaklandığını biliyorum fakat zamanım ve uğraşasım kalmadı artık eu yükledim en son öyle duruyor umrumda değil pek artık 😅
  2. Alibeyy.1

Yardım Jiroskop arızası

maalesef bu benim 11t cihazda da var. Rom yükleyince flan oluyor bug gibi bişey. bende standof oynarken sinir krizi geçiriyorum ama kesin bir çözümünü bulamadım fakat play store den jiroskop kalibrasyonu yazarak uygulama ile oyuna girmeden bi kalibre edersen düzeliyor 5 6 saat flan ama sonra...
  3. Alibeyy.1

Yardım Mi 10 lite pil değişimi sonrası cihaz arızası

2 arkadaşımda da aynı cihaz var aynı adama onlar da yakın zamanda pil değişimi yaptırdılar onlarda bir sorun olmadı, pil de bir sorun olduğunu sanmıyorum ama kısa devre ya da portta zarar olabilir
  4. Alibeyy.1

Yardım Mi 10 lite pil değişimi sonrası cihaz arızası

Geçen hafta mi 10 lite 5g cihazımın tanıdık bir tamircide pil değişimini yaptırdım fakat cihaz o günden sonra bazen yavaş şarj olma bazende şarjda aniden kapanma yapıyor, değişim yaptırdığım arkadaşım pil bozuk olabilir dedi ve yeni bir pil ile tekrar değiştirdi fakat sorun devam ediyor , sorun...
  5. Alibeyy.1

Rom 11T Amber EU Rom detaylı Bilgi

Bende 14.0.5 olan yüklü yani bir fark görmedim hatta bazı hatalar var elbet ama tabi arama mesajlaşma uygulaması flan kendi uygulaması o olay güzel. Dediğim gibi hatalar çıkabiliyor misal Bluetooth kulaklık bağlıyken müzik dinlerken parmak izi ile kilit ekranını açınca birkaç saniye ses...
  6. Alibeyy.1

Benim 11T de amber , ben yükledim eu rom sorun çıkmadı bence amber agate ile alakası yok
  7. Alibeyy.1

Yardım Jiroskop arıza

Arkadaşlar cihazım 11T eu rom kurulu, özellikle standoff 2 de sürekli jiroskop sorunu yaşıyorum, maç atarken telefonu düz bir yere bile koysam aim jiroskop dan kaynaklı yavaş yavaş yukarı kayıyor sürekli, çok sinir bozucu ayarlardan CIT modunu açıp kalibrasyon yapınca bazen düzeliyor bazen...
  8. Alibeyy.1

Yardım arka cam kapak

Bu siteden daha önce 2 kere pil 1 kere de ekran aldım ve ürünler orijinal yedek parça olarak geldi taktırdığım adamdan twit ettirdim yani site güvenilir şuana kadar, istediğinarka kapak var fiyatı da piyasadan çok üzerde yani orijinal olma ihtimali çok yüksek (bende de 11t var be benimde arka...
  9. Alibeyy.1

Rom 11T EU rom

Dostum romu alcaz da iletişime geçelim
  10. Alibeyy.1

usta tr dil desteği var mı, ısınma ve pubg gibi oyunlarda fps değerleri test edip bununla ilgili bişeyler de yazarsanız çok iyi olur , oyun çok oynayan biriyim
  11. Alibeyy.1

İnceleme MIUI 14 Ekran Süresi

MIUI 13 e düşürdüm sürümü sorun yok şuan ama 14 de işe yarıyorsa ilerde güncellersem kullanırım eyvallah
  12. Alibeyy.1

Soru Mi 11t widevine l3 sorunu

bende de 11t var yd ve bl kilidi açık miui 13 yüklü bende de erifika l3 , kardeşimin 11t de aynı şekilde yd ve onda da bl kilidi açık ama onda miui 12.5 ve onda netflix sertifikası L1 ,sanırım sorun miui den kaynaklı olabilir, bende çözüm arıyorum
  13. Alibeyy.1

Soru Mi 11t widevine l3 sorunu

MIUI sürümü ve cihaz nedir dostum, bende de 11t var yd bende de l3
  14. Alibeyy.1

Mod Tüm "FPS" kilitlerini kaldırmak

Bunu denemek istiyorum cihaz poco X3 NFC, ama modül nasıl yüklenir bilmiyorum anlatabilir misin knk
  15. Alibeyy.1

Yardım Oneplus 9 almayı düşünüyorum

SD 865 ile 870 arasında çok aman aman bi fark yok birde piyasada 865 li cihaz çok olduğu için dimensity 1200 genelde 865 ile kıyaslandığı için öyle örnek verdim, birde tabi işlemciden çok fiyat ve özellik bakımından 11t ile op 9 çok karşılaştırılıyor
Üst Alt