Ademtas kullanıcısının son içeriği

1. A

Soru Band 20 olmazsa ne olur?

NFCnin alternatifi çok kod okutma şeklinde, band 20 de önemsizse hindistan romu kullanımda nerdeyse hiç eksik kalmıyor o zaman
  2. A

Soru Band 20 olmazsa ne olur?

Türk Telekom için durum nasıl acaba, redmi note 12 pro 5g malum hindistan versiyonu ayrıca Vodafone adguard DNS için de sorun olduğu için TT ye geçmiştim.
  3. A

Uygulama Revanced video geçmişi kaydetmiyor

çözüldü arkadaşlar
  4. A

Mod Uygulama kasası 13.1.0 (Yeni MIUI Widgetlerini kullanma)

Teşekkürler ama kisayolu gelmiyor yukledigim widget guncelleme vs lerin sistem uygulamalarindan güncellemelerin kaldir yapiyorum sonra başka şeyler de corba oluyor, bence miui 13 stabilite ve batarya acisindam biraz daha iyi oldu 12,5 a göre ama iste bu alti farkli üstü farkli görünümler kaldi...
  5. A

Mod Uygulama kasası 13.1.0 (Yeni MIUI Widgetlerini kullanma)

Peki bunlari yukledikten sonra nasil kaldirabiliyoruz istersek? Bulamadim yardimci olur musunuz
  6. A

Yardım Miui 13 Güncellemesini yaptım ama sunulan özelliklerin hiçbiri gelmedi

Benim telefon redmi note 8 2021, miui global 13.0.2 kararli yaziyor su an ve android 12 geldi, ama miui 13 coo kisitli geldi ne acilis kapanis menuleri ne baska ozellikler var, fakat performans ve batarya optimizasyonu bir tik iyi gibi geldi kesinlikle guncelleme sonrasi rastlanan bir kayip yok...
  7. A

Soru Sizce miui 12.5 ne zaman globale gelecek?

Redmi note 8 2021 e geldi bu sabah hevesle yükledim, batarya da değişiklik goremedim ama kasma bariz var ayarlar mayarlarla ugrasiyorum ama kasiyor
Üst Alt