Abdullah_tambas kullanıcısının son içeriği

1. Abdullah_tambas

Yardım Telefon İçin Android Sanal Makine Lazım.

İkinci alan birinci alandaki uygulamar ile çakışma yapıyor o yüzden işime yaramıyor. 1701536312 Teşekkür ederim hocam
  2. Abdullah_tambas

Yardım Telefon İçin Android Sanal Makine Lazım.

Arkadaşlar selam Paralel space gibi sanal makine uygulamalari söyler misiniz? Uygulama klonlamak istemiyorum sanal alan kurmak istiyorum.
  3. Abdullah_tambas

Yardım Redmi note 12 pro (sweet) mi flashda rom yazma succes ama telefonun ekranına görüntü gelmiyor

Hocam tek çözümü anakart değişimi aylardır üzerinde çalışıyorum ama sanırım rn10 yazılımı yazıldığı için emmcdeki sectorler bozulmuş jtag sahi yemiyor.
  4. Abdullah_tambas

Yardım Poco f5 alınır mı ?

Elbetteeee 7+ Gen 2 var ekran 120 Hz kamerası çok iyi daha ne olsun ki
  5. Abdullah_tambas

Yardım Redmi note 12 pro

Kaçak alsam bı dert Türkiye alsam bı dert keşke alsam da
  6. Abdullah_tambas

Yardım Redmi note 12 pro

Hocam bütçeniz varsa Poco F5 ve ya F5 Pro alabilirsiniz her konuda sizin işinizi gören bir cihazdir.
  7. Abdullah_tambas

Yardım Rom yükleme sonrasi titreşim motoru çalışmıyor.

Cihaz global romdaydi bende direk custom eu geçirdim cihazı. İlk başlarda çalışıyordu titreşim motoru sonra bir kaç saat geçti cihazı şarja taktım. Şarjdan aldığımda titreşim motorunun çalışmadığını farkettim. Neden olmuş olabilir?
  8. Abdullah_tambas

Rom mi note 3 rom tavsiyesi

Rica ederim
  9. Abdullah_tambas

Hocam buyurun rom dosyası burada. MiNote3_Eu+GCam_MIUI_V12.5.3.0.PCHCNXM-9
  10. Abdullah_tambas

Soru EMMC çipi yanma sebepleri nelerdir?

Tamam iste bu durum yaşanırsa oluşabilir.
  11. Abdullah_tambas

Yardım Google Chrome Kayan Pencere Olarak Gözükmüyor

Hocam çin romununu dil paketi eklenip modlanmis hali. 1691512626 Twrpden kuruyorum ben genelde en mi flashtan çoğunlukla cihazları brick ediyorum çünkü 😁
  12. Abdullah_tambas

Suan evde internet yok yarın yüklerim romu atarimz size.
  13. Abdullah_tambas

Yardım Google Chrome Kayan Pencere Olarak Gözükmüyor

Hocam eğer rom atma ihtimaliniz varsa custom eu geçmenizi öneririm. İsterdiniz uygulamayı Kayan pencere olarak açabilirsiniz. Üstelik daha yüksek performans alabilirsiniz.
  14. Abdullah_tambas

Yardım aşırı ısınma sorunu

Hocam yüksek ihtimal bataryanızın ömrü dolmuş play Store'dan acuu battery uygulumasini indirip bir kaç kez cihazınızı şarj ederseniz sağlıklı pil durumu istatistikleri alabilirsiniz
Üst Alt