9568011 kullanıcısının son içeriği

1. 9

Soru Mi hesabımın şifresini unuttum.

Durum karışık özetleyeyim; mi hesabın şifresini unuttum bu arada hattımı değiştirmek zorunda kaldım. Yeni hat ile giriş yapınca şifre sıfırlamada eski telefon numarasına şifre gönderiyor.
  2. 9

Soru Mi hesabımın şifresini unuttum.

Mi hesabımı unuttum ve telefon numaramı değiştirdiğim için tıkandım. ben bu sorunu acilen çözüm bulmam lazım yardımlarınızı bekliyorum.
  3. 9

Yardım ekran kendi kendine basıyor

Mi note kullanıyorum. Ekranı 3 defa değişimi yapıldı. Ekranın kendisinden geçişler yapıyor. Aliexpres ten aldım. Orijinal olanı nasıl anlayacağım.
  4. 9

mi note ekran özelliklerine göre öneri isteği

teşekkürler. satın almada aliekspres ekranlarına güvenilir mi? acaba
  5. 9

mi note ekran özelliklerine göre öneri isteği

mi note 64 gb ekran siparişi vereceğim. tam özelikleri hakkında bilgi isteği...
  6. 9

ekran hassasiyeti sıkıntısı...

ekran orjinal mi bilmiyorum ama ekranda koruyucu cam yok. aliekspres sitesinden aldım.
  7. 9

telefon bilgileri ekran fotografını çektim. türkçeleştirmeyi (morelocale) gibi programlar yardımıyla değil boodlooder kilidi kırıldıktan sonra yanlış değilsem fastboot yardımıyla yapıldı. ekran kırıldıktan sonra bir iki defa zip dosyaları yardımıyla güncelleştirdim. Fakat ekran kırılıp...
  8. 9

Yardım Mİ4 Ekran Değişimi yapan varmı?

satıcının yaptığı alışveriş sayısına ve yüzdeliklerine bakınız size gönderdiğim link örnek olarak fiyat kıyaslaması için gönderdim. kendi cihazıma mi note ekranı aldım 39 dolar. sizin almak istediğiniz sitede 350 tl civarında satılıyor. alış-verişi sanal kart üzeri yapınız.
  9. 9

Yardım Mİ4 Ekran Değişimi yapan varmı?

mi note kullanıyorum ekran değişimini arkadaş ile beraber yaptık. youtube videoları takip ederseniz birazda eliniz yatkınsa başarırsınız...
  10. 9

fastboot ile yeni rom yüklemem söylendi ama türkçeleştirdiğim için eski moduna dönmez mi? işlemleri basamak basamak anlatırsanız sevinirim.
  11. 9

arkadaşlar cihazın ekranın değiştirdim. rehberde, internette ve fotograflarda ekran kaydırmalarda ekran gitmiyor. 3-5 isim ilerliyor duruyor. önceleri çok rahat sürükleniyordu.
  12. 9

Arama sırasında ekran kapanıyor...

cihazım mi note 64 gb şu an kurulu rom mıuı 8 by xioami eu 6.6.3 beta sürümü yüklüdür. romu zipli olarak olarak yüklüyorum. uygun seçeneği ve farklı bir rom yükleme şekli var mı? acaba fazla tecrübeli değilim bu konuda. bir de ekran kilidi açmak için ses açma ile beraber geri tuşu kullanmak...
  13. 9

sayılar 5.0 olarak gözüküyor. elini uzattığında 0.0 olarak değişiyor.
  14. 9

kapanması doğal kulaktan uzaklaştırınca ekran geri açılmıyor. Ekran kararıyor. karşı kapatmadıkça açılmıyor.
  15. 9

Cihazımın ekranını değiştirdim. Önce sim kartı görmedi, dokunmatik tepkimesi ağırlaştı.yeni rom attım sim kartı gördü fakat arama sırasında ekran kapanıyor.
Üst Alt