622ali kullanıcısının son içeriği

1. 6

Madalya MIUI/XİAOMİ Ürün Madalyaları Dağıtımı Başladı. Yetiş Vatandaş.

Madalyam yok o yüzden mi göremiyorum yoksa var da ben nerede olduğunu mu bilemiyorum? Bu arada qcy markasını da Xiaomi olarak kabul ediyor muyuz? Ona göre resim çekme hazırlığına başlayayım.
  2. 6

Recovery Tüm Xiaomi Cihazlara Tek Tuşla TWRP Yükleme Aracı - Beta V2 Güncellendi.

hocam zahmet olmazsa banada atabilirmisiniz. twrp yi yukluyorum rom gidiyor. romu yukluyorum twrp gidiyor. sabahtan beri ugrasiyorum sonuc sifir.
  3. 6

Recovery Tüm Xiaomi Cihazlara Tek Tuşla TWRP Yükleme Aracı - Beta V2 Güncellendi.

Yok hocam beceremedim bu işi pes ediyorum.
  4. 6

Mi 9t pro telefonum için söylenen herşeyi harfiyen yerine getirdim. Kurulum sorunsuz gerçekleşti. Fakat daha sonra ses açma ve kapatma tuşuna basınca Xiaomi recovery diye bir yer geliyor. Ve normalde olması gereken bu değil gibime geliyor. Sorun nerede acaba yine. 1 hafta oldu bir twrp...
  5. 6

Recovery Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Twrp 3.4.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı [Official]

Usb portunu degistirmek te ise yaramadi. Yine ayni hatayi aldim. Yazma hatali diye. Dolby atmosu yuklemek hayal oldu yine...
  6. 6

Recovery Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Twrp 3.4.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı [Official]

Kilit açık. Cihaz fastboot modunda. Kablo orjinal. Port da emin olmamakla birlikte 2.0 dir. Bilgisayar yeni değil. Tahminimce 3.0 değil yani.
  7. 6

Ne yaptıysam başaramadım. Yazma hatalı hatası alıyorum hep. Acaba nerede yanlis yapıyorum?
  8. 6

Ana Başlık Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcı Yorumları ve Öneriler [ Madalya Ödüllü ]

Herkese merhabalar. Yaklaşık 1 aydır mi 9t pro kullanıyorum. Cihaz gayet güzel ve memnunum. Yaklaşık 10 gün önce bootloader kilidini açmak için başvurmuştum. 168 saat sonra açılacak dediler. Neyseki zar zor bootloaderi açtım. Cihaza Dolby Atmos yüklemek istiyorum fakat twrp ve magisk dedikleri...
  9. 6

Yardım Yutdışından kargo ile telefon getirtmek

Meddah58 Fransa için sormuştu. Benim aldığım yerdi. Ama Türkiye için vardir. 3 5 Euro fazla alıyorlar kargo için.
  10. 6

Meddah58 hocam özel mesaj yazamıyorum. Sorunun cevabını buraya yazıyorum. İnşallah Ban yemem. Gerisi sende artık. FANTACY TECHNOLOGY
  11. 6

Haber Forumda zorunlu tel numarası isteği !

Benim fikrim hiç gereği yok böyle bir işin. Aylardır bu forumdayim 1 tane ergene ve kufurune denk gelmedim. Ayrıca ben yurt dışındayım. Numaramı kaydedemiyorum. Az önce bir özel mesaj gelmiş adama bişey soylicem yazamıyorum. Adam da şimdi ne duyarsız diyordur bana.
  12. 6

150 euroluk telefona 1000 TL bayilmaktansa bence kendiniz getirtmeyi deneyin. Ben Fransa'da yaşıyorum. AliExpress ten 10 ün üzerinde telefon getirdim. 0 takilma ve 0 problem ile. AliExpress te biraz araştırma yaparsanız daha önce Türkiye'ye sorunsuz telefon yollayan satıcıları çok rahat...
  13. 6

Yurtdışı alışveriş limiti düşürüldü

Hangi yandaşin ekmeğine yağ süreceklerse artık. Haksız rekabetmis. Ağzınıza almayın hak kelimesini.....
  14. 6

Haber Stabil MIUI8 Artık İndirilebilir

2 haftadır 1 gram güncelleme gelmedi. 8 6.8.18 yüklü. Bootloader kilidi kapalı. 8 0.1.0 global romu nasıl yükleyebilirim bir yardım ustalar.
Üst Alt