0Kemal51 kullanıcısının son içeriği

1. 0

Yardım K40 gaming

Merhaba arkadaşlar elimde K 40 gaming telefon var üstünde üç tane mikrofon var normal konuşurken bunlar çalışmıyor mu konuşurken ses gelmiyor şikayeti alıyorum halbuki ses gayet net gelmeli
  2. 0

Yardım K40 Gaming Ekran Kararması

Maalesef bi kişinin tekeline düşmüş vaziyette mtk işlemcilerin sıkıntısı düzgün rom yok parayı vereceksiniz kafam rahat olsun diyorsanız 150tl belki 200olmuştur bilmiyorum vietsub rom adamın sattığı bide imei atılmamış olsun uzaktan imei atan program para istiyormuş o yüzden elimize gelsin...
  3. 0

Yardım Mi 8 se cihaz çöktü.

Facebook da salih yılmaz var onu bul tek çaren o hala senin telefon dan kullanır
  4. 0

Rehber TWRP üzerinden, TWRP sürümü güncelleme (PC Olmadan)

Hocam geçici twrp kurulu telefona yukardaki şekilde twrp yüklenir mi
  5. 0

Rehber Quallcom İşlemci Cihazlarda Turkcell VoLte-VoWifi-ViLte Etkinleştirme

Hocam pdc ile vowifi aktif ettik lakin görüntülü konuşma yani vilte gitti hd yazısı çıkıyor volte yazıyor telefon da ne yapabiliriz hat turkcell nerde eksik yapıldı acaba
  6. 0

MIUI 12.5 Mi 10 Lite 5g - Tayvan Global Kararlı Rom V12.5.2.0.RJITWXM İndirme Bağlantıları

Bu romu kuran var mı nasıl deneyen varsa bilgileri paylaşabilir mi 9
  7. 0

Yardım Mi 10t Pro Whatsapp bildirimlerinde hem isim hem numara gözüküyor

Büyük ihtimalle iki WhatsApp kullanıyorsunuz az kullandığınız WhatsApp in kişiler iznini kaldırıp telefonu tekrar açıp kapatın
  8. 0

Recovery Xiaomi Mi 10 Lite 5G - Twrp 3.4.0 Tek Tuş Yükleme Aracı

Son durum nedir arkadaşlar 12.5 geldi bi de telefonlara twrp konusunda sıkıntı olur mu yada oldu mu deneyen varsa dönerse sevinirim
  9. 0

Soru Herzaman açık ekran süresi hakkında?

Onda da mı o hata var bizim mi 10 lite de var twrp yüklüyse xda da zıp dosyası var onu flash la seçenekler çıkıyor da onu da her güncelleme de yapmak lazım sıkıntı ya firma amoled ekran koyuyor her zaman açık ekran için onu alıyorsun onu da adam vermiyor tuhaf yani
  10. 0

Çözüldü Mi flash ''anti rollback check error'' android 11'den 10'a Downgrade Çözüldü

Teşekkürler Tayvan romuna dönebildim sayenizde
  11. 0

Soru Vodafone volte vowifi çalışan Rom

Önce volte vowifi destekleyen herhangi cihazA takın ve mesaj atın sonra kendi telefonunuza takın hattı çalışacaktır
  12. 0

Soru Mi 10 Lite 5G Android 11 (R) Deneyenler Varmı ?

Şunu önce görsem hiç güncelleme yapmazdım aynen şarj kötü hiçbir değişiklik yok sırf her zaman açık ekranı düzeltildi mi diye yaptım ama yok aynı on saniye birde twrp kurup mi globe rom kurmayı düşünüyorum bakalım o nasıl etki edecek
  13. 0

Yardım Her zaman açık ekran sorunu

Başka sorun şarj az gidiyor normalden
Üst Alt