Uygulama YouTube ReVanced Extended - Music | 29.03.2024

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Yeni surumlerde yanlis hatirlamiyorsam indirme yoneticisi powertube calismiyor. YTDLnis calisiyor.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Yeni surumlerde yanlis hatirlamiyorsam indirme yoneticisi powertube calismiyor. YTDLnis calisiyor.
Konu güncellendi ve konu başında da indirme ayarlarını yazdım denemiş miydiniz ?
İndirmenin ince ayarlarını Ayarlar - Revanced Extended - Bindirme düğmesi - Harici indirici - Harici indirici paket adı kısmına ussr.razar.youtube_dl yazarsanız powertube üzerinden indirme yapacaktır. Snaptube gibi uygulamalarında paket adını uygulamaya yazmanız yeterli. wait~~

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
130
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

YouTube ReVanced Extended + Music 2023
v18.43.45 | v6.27.53

YouTube, her gün milyarlarca kullanıcının eriştiği dünyanın en büyük video platformlarından biridir. Ancak gerçek bir YouTuber iseniz, deneyiminizi
optimize edecek araçlar ve uygulamalar aramak isteyebilirsiniz.Teknolojinin sürekli gelişmesiyle birlikte dinlenme ve
eğlenme amaçlı eğlence uygulamalarının kullanımı her zamankinden daha popüler hale geliyor.

stop~~Önemli bilgi stop~~
  • Mindetach, YouTube ve YouTube Music'i Play Store'dan ayırır ve zorunlu güncellemelerini engeller.
  • YouTube ReVanced içerisindeki indirme butonunu aktif hale getirmek için uygulamayı indirmeniz gerekir. (burucu08 )
  • İndirmenin ince ayarlarını Ayarlar - Revanced Extended - Bindirme düğmesi - Harici indirici - Harici indirici paket adı kısmına ussr.razar.youtube_dl yazarsanız powertube üzerinden indirme yapacaktır. Snaptube gibi uygulamalarında paket adını uygulamaya yazmanız yeterli. wait~~

Non-Root: Root(Magisk):

Gerekli Araçlar
|
Hocam modül varmı benmi göremedim?

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
47
Merhaba, video açtığım anda bildirim panelinde böyle sanki müzik açmışım gibi kontrol paneli çıkıyor. Bunu nasıl kapatabilirim?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Merhaba, video açtığım anda bildirim panelinde böyle sanki müzik açmışım gibi kontrol paneli çıkıyor. Bunu nasıl kapatabilirim?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Neden kapatmak istiyorsunuz? Sonuç olarak açılan video veya müziğin kontrol paneli

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
47
Neden kapatmak istiyorsunuz? Sonuç olarak açılan video veya müziğin kontrol paneli
ya hocam nedenini kendim de bilmiyorum ama hoşuma gitmiyor(öyle garip bir durum🙃)

bir de, sorun yaşadığımdan dolayı bilgileri sildim, ayarları aktardım ona rağmen hala var. bilgileri silmeden önce yoktu.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
ya hocam nedenini kendim de bilmiyorum ama hoşuma gitmiyor(öyle garip bir durum🙃)

bir de, sorun yaşadığımdan dolayı bilgileri sildim, ayarları aktardım ona rağmen hala var. bilgileri silmeden önce yoktu.
O zaman direkt olarak bildirimleri engelleyin hocam başka alternatif yok 😅 Belki bildirim gizleyen uygulamalar işinize yarayabilir.

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
47
O zaman direkt olarak bildirimleri engelleyin hocam başka alternatif yok 😅 Belki bildirim gizleyen uygulamalar işinize yarayabilir.
ya işte bildirim gizleyince işin güzelliği kaçıyor :D ben bilgileri silmeden önce yoktu hem de bildirimleri de alıyordum :/

Üst Alt