Yardım Xiaomi eu güncelleme hatası (sistem uygulaması)

toyoda

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
m.taşkın
Cihazım
Redmi note 8
Konular
12
Xiaomi eu rom yükledim uygulamaları güncellemiyor hata veriyor Quikshort manager uygulamasında hata alıyorum resimde ki gibi hata alıyorum romu tekrar yüklemem gerekir mi
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
XiaomiEU romda sistem uygulamaları gereksiz özelliklerden ve reklamlardan arındırılmış şekilde modlanır. Reklam ve gereksiz özellikler geri gelmesin diye de güncellemeniz istenmez. Zaten güncellerseniz bir anlamı da kalmaz modlanmasının, hatalar da verebilir. Sistem uygulaması güncellenmeme durumu çok normal yani, güncelleme yapmamanızı da tavsiye ederim.

Bu hatanın sebebi de yüksek ihtimalle uygulama izinlerinde ana ekrana simge ekleme izni kapalı olmasındandır. Uygulama simgesine uzun basılı tutun, uygulama bilgisine tıklayın, İzinler kısmına girin, alta inip Ana ekran kısayolları ayarına tıklayıp izin verin. Sonrasında ekleyebilirsiniz kısayol.

toyoda

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
m.taşkın
Cihazım
Redmi note 8
Konular
12
XiaomiEU romda sistem uygulamaları gereksiz özelliklerden ve reklamlardan arındırılmış şekilde modlanır. Reklam ve gereksiz özellikler geri gelmesin diye de güncellemeniz istenmez. Zaten güncellerseniz bir anlamı da kalmaz modlanmasının, hatalar da verebilir. Sistem uygulaması güncellenmeme durumu çok normal yani, güncelleme yapmamanızı da tavsiye ederim.

Bu hatanın sebebi de yüksek ihtimalle uygulama izinlerinde ana ekrana simge ekleme izni kapalı olmasındandır. Uygulama simgesine uzun basılı tutun, uygulama bilgisine tıklayın, İzinler kısmına girin, alta inip Ana ekran kısayolları ayarına tıklayıp izin verin. Sonrasında ekleyebilirsiniz kısayol.
hocam dünden bu zamana kadar uğraştım olmadı bende ya arrow os atıcam yada stock endonezya rom geri dönerim

Üst Alt