Yardım Xiaomi alacağım kafamda soru işaretleri var.

• Konbuyu başlatan Muhammedkyp
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 11
  • Görüntüleme 1K
M

Muhammedkyp

Guest
Merhaba arkadaşlar, öncelikli sorum Mi5s mi yoksa Mi5 Prime mı almam gerektiğidir. Ben şimdi bu telefonlardan birini alırsam sorun yaşarmıyım imei, fake rom, veya başka bir şey. Diyelimki fake rom yaşadım, rom yüklemek garantiyi bozmuyor mu ? Ve telefonu aldıktan sonra yapmam gereken önemli bişey var mı ? Şimdiden teşekkürler.

trsdroid

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
7
Merhaba arkadaşlar, öncelikli sorum Mi5s mi yoksa Mi5 Prime mı almam gerektiğidir. Ben şimdi bu telefonlardan birini alırsam sorun yaşarmıyım imei, fake rom, veya başka bir şey. Diyelimki fake rom yaşadım, rom yüklemek garantiyi bozmuyor mu ? Ve telefonu aldıktan sonra yapmam gereken önemli bişey var mı ? Şimdiden teşekkürler.
I kişide güzel telefon sen hangisine ihtiyacın olduğuna bak ona göre al bu siteden alırsan rom imei falan uğraşmazsın direk sim kartı takıp kullanırsın

trsdroid

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
7
İnternetten almayı düşünmüyorum :(
Sen bilirsin burada fake rom gibi durumlar için konular mevcut anlatımlar var kafana takılan yerleri sorabilirsin yardımcı oluruz hepimiz eğer yapamam dersen ücretli teknik destek verenler var forumda

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
İnternetten almayı düşünmüyorum :(
İnternetten almiyacaksin bizim forum sayfamizin satış sitesin den alacaksınız artısı ömür boyu teknik destek ve her türlü legal satış sıkıntısız bu arada 5s i tekrar geçerim selametle

BGenc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
TT175
Konular
0
Bende Xiaomi Mi 5 almayı düşünüyorum. Acaba cihazda kronik sorunlar var mı? 4.5G ile ilgili sıkıntıları vb.

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Şu kadarını söyleyeyim bu biraz şans işi aynı beyaz eşya gibi ama düşünmeye gerek yok neden bizdeki satış sitesi her türlü desteği vereceklerine emin olabilirsiniz gözünüz kapalı alın kardeşim burası dolandırma sayfası değil selametle

trsdroid

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
7
Bende Xiaomi Mi 5 almayı düşünüyorum. Acaba cihazda kronik sorunlar var mı? 4.5G ile ilgili sıkıntıları vb.
Kronik bir sıkıntı yok sadece biraz ısınma ve şarjın çabuk bitmesi gibi şeyler var 4G içinse şöyle bir durum var düşük bantları desteklemiyor merkezi bir yerde değilsen 4G de sorun yaşarsın Vodafone da sorun yaşandığını duydum bir bak foruma

BGenc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
TT175
Konular
0
Kronik bir sıkıntı yok sadece biraz ısınma ve şarjın çabuk bitmesi gibi şeyler var 4G içinse şöyle bir durum var düşük bantları desteklemiyor merkezi bir yerde değilsen 4G de sorun yaşarsın Vodafone da sorun yaşandığını duydum bir bak foruma

Eyvallah. Türkcell ve Telekom da herhangi bir sıkıntı yaşanmıyor değil mi?

M

Muhammedkyp

Guest
Peki fake rom geldi diyelim, bizim tekrar atacağımız rom garantiyi bozmuyor mu ?
Bir de telefon sıkıntısız geldi desek tekrardan yapmam gereken bişe varmı? (güncelleme almıyo felan muhabbeti için)

(İnternetten alma şansım yok :) )

Üst Alt