Soru Xiaomi 13 Ultra'dan memnun musunuz?

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Merhaba, Redmi Note 10 Pro cihazımı değiştirmeyi düşünüyorum. Özellikle çift uygulama ve arama kaydı gibi özelliklerden dolayı yine Xiaomi almayı düşünüyorum.

Maalesef rom yükleme işlerini sevdiğim için SD işlemcili alacağım :D

F5 Pro 12/256 15.500 TL'ye direnç kayıt dahil satılıyor. Bunu alacaktım ama çılgınlık yapıp 13 Ultra mı alsam diye düşünüyorum :D

Bu yüzden siz değerli 13 Ultra kullanıcılarının tavsiyelerine ihtiyacım var. Fiyat farkına değer mi? Herhangi bir sorunu var mı?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Özellikle direnç işleminden sonra sorunlar çıkıyor mu?
Ve direnç değişimini düzgün yapan bir yer var mı? :)

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Beklentilerin neler öncelikli soru bu? kamera ise 13 Ultra harika bir cihaz. 14 ultra ile tüm karşılaştırmalarını izledim performansı harika. kaldı ki kendim 5 aydır kullanıyorum çok memnunum. ekran, ses, kamera, tasarım çok iyi. direnç işlemi sonrası sorun çıkmıyor. Yani iyi bir yerde yaptırırsan sorunla karşılaşmazsın.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Ağırlık büyüklük sizin için sorun değilse ön kamera hariç herşey mükemmel bir cihaz. Ben kişisel olarak xiaomi 13 14 gibi kompakt modelleri daha çok beğeniyorum ama 14 modelinde kayıt engellenmiş şuan kayıt yapılamıyor deniliyor.

Trkrkn61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TARIK
Cihazım
13 ULTRA
Konular
15
Beklentilerin neler öncelikli soru bu? kamera ise 13 Ultra harika bir cihaz. 14 ultra ile tüm karşılaştırmalarını izledim performansı harika. kaldı ki kendim 5 aydır kullanıyorum çok memnunum. ekran, ses, kamera, tasarım çok iyi. direnç işlemi sonrası sorun çıkmıyor. Yani iyi bir yerde yaptırırsan sorunla karşılaşmazsın.
Reis eldeki tutuşu ve hissiyatı nasıl sence? Bende yarına almayı düşünüyorum. Yorumun benim için çok önemli.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Cihaz donanım olarak güzel zaten. Tek elle kullanımda sorun oluyor mu mesela? Eldeki duruşu kaba mı :)
Şarj performansı nasıl

Ağırlık büyüklük sizin için sorun değilse ön kamera hariç herşey mükemmel bir cihaz. Ben kişisel olarak xiaomi 13 14 gibi kompakt modelleri daha çok beğeniyorum ama 14 modelinde kayıt engellenmiş şuan kayıt yapılamıyor deniliyor.
Çok mu kaba hocam?

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Cihaz donanım olarak güzel zaten. Tek elle kullanımda sorun oluyor mu mesela? Eldeki duruşu kaba mı :)
Şarj performansı nasıl

Çok mu kaba hocam?
Kişiye göre değişir bazı insanlar kaba ve büyük telefonları seviyor ama ben hiç sevemedim 13T kullanıyorum 197 gram bile bana ağır ve kaba geliyor hala alışamadım ve kullanımı rahat değil idare ediyorum işte.
Xiaomi 13-14
Galaxy S23
İphone 13 Pro - 14 Pro
Bu modeller ağırlık ve ekran boyutu olarak çok ideal kullanımı rahat cihazlar. Ultra modeller her markada kaba ve ağır malesef 227 gram telefonu uzun süreler kullanan kişilerin bileğini yorar. Bence cihazı bir yerden elinize alıp 20-25 dakka kesintisiz kullanmayı deneyin sonradan pişman olmayın.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Kişiye göre değişir bazı insanlar kaba ve büyük telefonları seviyor ama ben hiç sevemedim 13T kullanıyorum 197 gram bile bana ağır ve kaba geliyor hala alışamadım ve kullanımı rahat değil idare ediyorum işte.
Xiaomi 13-14
Galaxy S23
İphone 13 Pro - 14 Pro
Bu modeller ağırlık ve ekran boyutu olarak çok ideal kullanımı rahat cihazlar. Ultra modeller her markada kaba ve ağır malesef 227 gram telefonu uzun süreler kullanan kişilerin bileğini yorar. Bence cihazı bir yerden elinize alıp 20-25 dakka kesintisiz kullanmayı deneyin sonradan pişman olmayın.
Note 10 Pro ile GSMArena'da kıyasladım şimdi boyutları aynı hatta bir tık küçük bile :) ama ağırlık olarak 34 gram fazla :)

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Reis eldeki tutuşu ve hissiyatı nasıl sence? Bende yarına almayı düşünüyorum. Yorumun benim için çok önemli.
Valla eldeki tutuş hissiyatı profesyonel bir kamera tutuyormuşsun gibi kameraya telefon takmışlar gibi :) malzeme kalitesi çok iyi. arka kapak vegan deri. hissiyatı çok güzel. ben cihazın herşeyinden memnunum. ek olarak haziran gibi bir kamera güncellemesi alacak 14 ultranın kamera yetenekleri 13ultraya gelecek kamera performansı daha üst düzeye çıkacak.

Şarj performansı nasıl
Tek elle kullanıma uygun değil. ama tek el moduna alırsan sorunsuz kullanabilirsin. şarj performansı ortalama, yani günü çıkarıyor. efsane diyemem ama kötü de diyemem. ben sosyal medyada gezme, konuşma, kamerayı kullanma gibi senaryolarda 1 günü çıkartıyor. Son olarak elde tututşu kaba değil ben beğeniyorum tasarımını.

Üst Alt