Recovery Xiaomi 13 Lite ( ziyi ) TWRP yükleme

paradoks16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
erkan
Cihazım
a1
Konular
10
EU ROM için TWRP ye gerek yok. Eu.rom zip i açıp, içinden çıkan "first install" bat dosyasını komut isteminde açıp telefon fastboottayken yükleyeceksiniz.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hocam iyi akşamlar. Xiaomi 13 lite sahibiyim. Acaba yukarıda bahsettiğiniz yöntemle kurabileceğim telefonun orjinal romunu nerede bulabilirim. Bir rom yükledim fakat menünün bazı yerleri Türkçe değil ve az da olsa sinir bozuyor. Bi kaç rom indirdim fakat indirdiğinde gördüm ki yukarıdaki gibi first install ve diğer Bat dosyaları mevcut değil indirdiğim zip içerisinde. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz rica etsem?
Şimdiden teşekkür ederim.

Moder_Ato

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metehan
Cihazım
Xiaomi 13 lite
Konular
0
Arkadaşlar Selam
Paylaştığım twrp dosyasını
Fastboot flash revovery twrp.img
Kodu ile minimal adb tools ile yükleyin ve güle güle kullanın custom recovery nizi.

Xiaomi 13 Lite ziyi Android 13 yüklü telefonda test edip onaylanmıştır.

merhaba abi flashliyorum finished diyor ses acma kapama tuşlarına basılı tutuyoruma ma sürekli fastboot açıyor recovery girmiyor ve normal sistem de başlatmıyor miflash üzerinden rom flashlamam gerekiyor android 13 de denedim olmadı 14 de denedim yine aynısı oldu yardımcı olur musun

sparceal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sparceal
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
4
merhaba abi flashliyorum finished diyor ses acma kapama tuşlarına basılı tutuyoruma ma sürekli fastboot açıyor recovery girmiyor ve normal sistem de başlatmıyor miflash üzerinden rom flashlamam gerekiyor android 13 de denedim olmadı 14 de denedim yine aynısı oldu yardımcı olur musun
Twrp flashladıktan sonra komut ekranında "fastboot reboot recovery" yazın. Recovery ekranında açılacaktır. recovery ses açma ve power tuşuna basılırsa gelir. Ses azaltma ve power tuşu fastboot modunda açar.

Üst Alt