Updater ile güncellemek??

lutfueko

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Lütfü
Cihazım
Ekşioğlu
Konular
1
Merhabalar hocam. Telefonu getirten kişiden aldığımda telde 7.0.9.0 ( LHNCNCJ) MIUI 7.0 stable sürümü vardı. Telefon kingroot ile rootlanmış ve yarım yamalak türkçe yapılmıştı.

Sorum şu updatere girince 7.0.12.1 LHNCNCJ gözüküyor. Ben mıuı sitesinde V7.2.3.0.LHNCNDA versiyonu var. Ben telefonu ingilizce kullanırım. Türkçe dile gerek yok. Bu versiyonu indirip tele atıp updater ile güncellemeye çalışsam ne olur. Yüklenir mi ? YÜklenmez ise açılmama gibi bir sorun verir mi?

osmaniye080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
redmi note 3
Meslek
serbest meslek
Konular
52
Merhabalar hocam. Telefonu getirten kişiden aldığımda telde 7.0.9.0 ( LHNCNCJ) MIUI 7.0 stable sürümü vardı. Telefon kingroot ile rootlanmış ve yarım yamalak türkçe yapılmıştı.

Sorum şu updatere girince 7.0.12.1 LHNCNCJ gözüküyor. Ben mıuı sitesinde V7.2.3.0.LHNCNDA versiyonu var. Ben telefonu ingilizce kullanırım. Türkçe dile gerek yok. Bu versiyonu indirip tele atıp updater ile güncellemeye çalışsam ne olur. Yüklenir mi ? YÜklenmez ise açılmama gibi bir sorun verir mi?
Türkçe romu var neden yüklemiş onu bilmiyorum. Flashtool ile yukleyebilirsin.
Stabil olanı yuklersin forumda mevcut yapsmazsan yardımcı olurum

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Karacali

Aircraft Maintenance
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi4W
Meslek
Öğrenci
Konular
81

hocam flastool ile dırek romu atabılırsınız sıkıntı cıkmaz dıye dusunuyorum anlatımlar var forumda http://forum.miuiturkiye.net/konu/xiaomi-cihazlar-icin-fastboot-rom-kurma.2085/ linkten bakabılırsınız

Justcause

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi note 3
Konular
4

Karacali

Aircraft Maintenance
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi4W
Meslek
Öğrenci
Konular
81
Hocam bende aynı şeyi sorucam bu romlari yüklemek yada yukseltmek icin illa flashtool gereklimi yani pc ile ugrasmadan direk telden halledirmezmi
Tabikide oluyor hocam cıhaza recovery yukledıkten sonra ıstedıgınız romu telefon hafızasına kaydedıp recoveryden reset, wıpe cace lerı , dalvik cace sıfırladıktan sonra romun yanı zıp dosyasını fılasladıktan sonra rom yuklenmıs olur

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt