Rehber Telefonda WhatsApp Web nasıl kullanılır.?

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Kaynak: - English web sitesinden alıntılanmıştır.
İçerik tamamen Translate ile düzenlenerek dilimize uygun hale getirilip paylaşılmıştır...

WhatsApp, PC'de tarayıcı üzerinden kullanmanıza izin veren WhatsApp Web adlı bir özellik sunar, ancak telefonda WhatsApp Web de belirli hilelerle mümkündür.
Bu özellik sayesinde, sadece bir QR kodunu tarayarak, Windows, Linux, MacOS ve hatta Android ve iOS olsun, kullandığınız herhangi bir platformda mesajlarınıza ve tüm WhatsApp özelliklerine erişebilirsiniz, ancak biz buna odaklanacağız. Bu içerikte mobil platformlar.

Android uygulama geliştiricileri, uzun süredir, başka bir cihazda oturum açmış bir hesaba erişim sağlamak için kullanılabilecek, WhatsApp web'in telefon üzerinden kullanımı için özel olarak tasarlanmış uygulamalar oluşturuyorlar. Bu uygulamalar Play Store üzerinden bulunabilir ve yüklenebilir. Birçoğunun olduğunu fark edebilirsiniz ve bunlardan herhangi birini diğer cihazda oturum açmış olan WhatsApp hesabına giriş yapmak için kullanabilirsiniz.

Örnek olarak Whats Web for WhatsApp uygulamasını ele alacağız , ancak bu uygulamaların nasıl kullanılacağının ana prensibi hala pratik olarak aynıdır. Bu uygulamalardan birini yükledikten sonra, başlatıcınızdan açın, uygulamanın size bir barkod görüntüsü sağlayan ilgili bölümüne gidin. Whats Web for WhatsApp uygulamasının bu bölümü Whats Web olarak adlandırılır. uygulamanızın farklı bölümünde veya ana ekranda olabilir.

Diğer cihazda WhatsApp hesabını açın, WhatsApp ayarlarına gidin ve sağ üst köşedeki QR simgesine dokunun. QR Tara yazan bir sekme göreceksiniz , WhatsApp Web uygulamasında resmi tarayın ve o hesap uygulamada oturum açmış olacak ve telefonda WhatsApp Web'i kullanmaya hazırsınız. Ancak, bu uygulamalar çok sayıda can sıkıcı reklamla geldikleri için sizin için arzu edilmeyebilir veya iOS gibi mobil platformunuz için uygun olmayabilir.

WhatsApp Web'i telefonda sadece tarayıcı üzerinden kullanmak istediğinizde yapmanız gereken tek şey tarayıcınızı açıp 'a girip masaüstü görünümüne geçmek. Masaüstü görünümüne geçtiğinizde bir barkod görüntüsü ile karşılaşacaksınız. Diğer cihazda WhatsApp hesabını açın, ayarlara gidin, sağ üst köşedeki QR simgesine dokunun ve o barkod görüntüsünü tarayın. Hepsi bu kadar. Artık WhatsApp hesabınızı web'de başka bir cihazda kullanabilirsiniz.

Kaynak: - English web sitesinden alıntılanmıştır.
İçerik tamamen Translate ile düzenlenerek dilimize uygun hale getirilip paylaşılmıştır...

Son düzenleme:

Silinenkullanıcı93803

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
0
mobilde browser üzerinden masaüstü moduna alıp bir süre kullanabiliyorsunuz ondan sonra sıkıntı oluyor. kendim diğer cihazımda çok denedim. WhatsApp web to go yu buldum. temiz ve güvenli. WhatsApp web i bu şekilde kullanıyorum.

Murad Ali

Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
mobilde browser üzerinden masaüstü moduna alıp bir süre kullanabiliyorsunuz ondan sonra sıkıntı oluyor. kendim diğer cihazımda çok denedim. WhatsApp web to go yu buldum. temiz ve güvenli. WhatsApp web i bu şekilde kullanıyorum.
'da web için kullanabileceğiniz uygulamalarda var.

Silinenkullanıcı93803

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
0
Allah aşkına görmedim mi sanıyorsunuz onları? Hiç biri güvenli değil, o kadar da mal değiliz

Murad Ali

Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180

Silinenkullanıcı93803

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
0
Yani oradaki uygulamaları yükleyecek kadar demek istedim sıkıntı yok 🙂

emrecanzincir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 10 S
Meslek
Mekatronik Müh.
Konular
1
İkiz uygulama ile de kullanılabilir telefonda ekstra üçüncü parti bir uygulamaya gerek kalmadan

Üst Alt