Soru Root yetkisi ile ekran çözünürlüğü yükseltmenin zararı varmıdır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
26
Bak yine okumadan yazmış...

Değildir efendim... MTK 8200 bir chipsettir.

Bir daha yazayım...

Cihazınızda alacağınız çözünürlüğü ekran paneliniz belirler. Chipset değil.
Panel derken mtk 8200 u söylemek istedim ekran paneli yazardım zaten sadece panel yazmazdım arkadaşlar usulubujuzdan anlaşılıyor sürekli saldırı halindesiniz gidin yasitlarinizla oynayın konuşma tarzınız insanı tahrik ediyor başka amacijiz yok sizin amacınız insanlara saldırmak bilgi almak. Paylaşmak değil gidin Twitter insanlara saldirij burası yeri değil

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
150
onununcuköy Okurken yoruldum hocam, ama siz sabırla anlatmaya çalışmışsınız helal olsun. Bence yormayın kendinizi. Ne anlatırsanız anlatın, herşey karşıdakinin anlayacağı kadardır. Selametle..

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Panel derken mtk 8200 u söylemek istedim ekran paneli yazardım zaten sadece panel yazmazdım arkadaşlar usulubujuzdan anlaşılıyor sürekli saldırı halindesiniz gidin yasitlarinizla oynayın konuşma tarzınız insanı tahrik ediyor başka amacijiz yok sizin amacınız insanlara saldırmak bilgi almak. Paylaşmak değil gidin Twitter insanlara saldirij burası yeri değil

13t nin paneli zaten 4k destekliyor 4k video izlenebiliyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yasin küçük galiba heycanin ondan ama ben senle tartismiyorum biye kendi kendine rolleniyorsun 😀 kanıt istedin gosterdim bunu testini yapabilecegimiz bir uygulama varsa söyle ordan deneyelim

Androidden anlamıyorsun herhalde düzenlediğini ayar demişsin 😀 düzenlemeyle ekran çözünürlüğü değişmez rootlu uygulama ile değişir + iyi oku bak current çözünürlük yazıyor orda translateden cevir current neymiş.gor

Bakınız panelin wqhd+ desteklediği yazıyor burda yani benim dediğim doğru üretici tarafından yazılımla kısıtlanmış

Hala tek derdiniz eleştirmek kardeşim panelin özelliklerine baktık panel wqhd+ yi destekliyor hatta 180 Hz yi bile destekliyor 😀😀 hatta gerekli ayarlari yapınca cihaz 180 hzyi görüyor 😀 hatta Xiaomi de 120 Hz üstunu goremiyorsun kendin ayar yapman lazım adamlar kilitlenis 120 ye eee hani adamlar panelin desteklediği en yüksek detsegi veriyordu daha vaat ettikleri 144hz yi bile göremiyor.stock halde fabrika verilerine hala nasıl güveniyorsunuz akıl alır gibi değil 😀😀

Panel destekliyor 4k yi wqhd+ yani panel desteklemese zaten çözünürlük yüksektirseniz görüntü uyum sağlamaz pixeller bozuk olur 😀 laptopda hicmi denemediniz desteklenmeyen cozunurkugu madiatekin sitesinden al bak

Bakınız hepsi sizden alıntı. Haydi bizim yazdığımızı okumuyorsunuz da kendi yazdığınızı da mı okumuyorsunuz?

Tartışma çıkartan, saldıran sizsiniz. Hatalı terimler kullanan, yalan söyleyen yine siz. Bilgilendirmeye, verdiğiniz yanlış bilgileri düzeltmeye çalışan ise biz. Ne diyelim Allah size akıl fikir versin...

onununcuköy Okurken yoruldum hocam, ama siz sabırla anlatmaya çalışmışsınız helal olsun. Bence yormayın kendinizi. Ne anlatırsanız anlatın, herşey karşıdakinin anlayacağı kadardır. Selametle..
Teşekkürler hocam :)

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
26
Bakınız hepsi sizden alıntı. Haydi bizim yazdığımızı okumuyorsunuz da kendi yazdığınızı da mı okumuyorsunuz?

Tartışma çıkartan, saldıran sizsiniz. Hatalı terimler kullanan, yalan söyleyen yine siz. Bilgilendirmeye, verdiğiniz yanlış bilgileri düzeltmeye çalışan ise biz. Ne diyelim Allah size akıl fikir versin...

Yahu şark kurnazı kardeşim laf ebeliği güzel meslek başka konuya yazdığım cevaba bile gelip dalga alay eder tavırla cevap yazıyorsun çok biliyor gibi davranıyorsun kanıt gösterince sesin kesildi orda ama benim derdim tartışmak değil ben buraya soru sormuşum zaten niye. Cevap verenlere saldırdırayim??

En başta soru sormusum cevap verne kişilere fikrimi belirtmişim bak bakalım kim üslubunu bozmuş ben kime üslubumuz bozmusum adam bana kendini akıllımi sanıyorsun yazmış hiç alakasız verdiğin cevap tarzına bak benle kim nasıl konuşmuşsa öyle cevap verdim

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
onununcuköy xRaven hocalarım, bildirim gelmesin diye konuyu takip etmeyi bırak butonunu kullanmıştım ama alıntı yapınca yine geliyormuş. Sizi bizi geçtim, yılların tecrübesine sahip insanların yazdığı cevapları paylaştım anlatamadım. Siz de uğraşmayın, "okuma yazmanız yok" gibi hakaret içeren mesajlarını şikayet edip geçin, yönetimin aradaki üslup ve amaçlarını görerek gerekeni yapacağını düşünüyorum. Ben şimdi kendisini de engelleyeceğim ki alıntı yapsa da bildirim gelmesin.

Son düzenleme:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
onununcuköy xRaven hocalarım, bildirim gelmesin diye konuyu takip etmeyi bırak butonunu kullanmıştım ama alıntı yapınca yine geliyormuş. Sizi bizi geçtim, yılların tecrübesine sahip insanların yazdığı cevapları paylaştım anlatamadım. Siz de uğraşmayın, "okuma yazmanız yok" gibi hakaret içeren mesajlarını şikayet edip geçin, yönetimin aradaki uslüp ve amaçlarını görerek gerekeni yapacağını düşünüyorum. Ben şimdi kendisini de engelleyeceğim ki alıntı yapsa da bildirim gelmesin.

En mantıklısı bu galiba hocam. clap~~

xRaven

Return My Queen
Premium Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali İmran
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
11
En mantıklısı bu galiba hocam. clap~~
Bir delil ile 40 alimi yendim ama, 40 delil ile 1 cahili yenemedim. Bununkisi de o misal cevap vermeye gerek yok daha fazla o yazılımsal olarak yükselttiğini zannettiği 4k ekranını kullansın chipsete panel diyen insan yani çok bir şey beklememek gerekiyor fikrimce. Arkadaşa cahilliğine rağmen laf anlatmaya çalışanlara ben şahsi olarak teşekkür ediyorum iyi forumlar diliyorum hocalarım.

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
26

Evet panel ile chipseti yanlış anlamışım ekran paneli denmedigi için chipsreti kasdettigini sandım çünkü zaten panel hakkında bilgi bulmak maalesef çok zor öküzden chipset olduğunu düşündüm kendiki yanlış ifade ettim kusura bakmayın

Hatta şimdi denediğim ekran çözünürlüğü wqhd+ nin üstünede çıkabiliyor demekki desteklemesidigi cozunurljklerede çıkabiliyor cihaz buda dediğiniz gibi sadece şarjı arttiriz ekran kalitesine etki etmez kusura bakmayın arkadaşlar yanlış anlamam için hakkınızı helal edin 😀

Son düzenleme:

xRaven

Return My Queen
Premium Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali İmran
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
11
Evet panel ile chipseti yanlış anlamışım ekran paneli denmedigi için chipsreti kasdettigini sandım çünkü zaten panel hakkında bilgi bulmak maalesef çok zor öküzden chipset olduğunu düşündüm kendiki yanlış ifade ettim kusura bakmayın

Hatta şimdi denediğim ekran çözünürlüğü wqhd+ nin üstünede çıkabiliyor demekki desteklemesidigi cozunurljklerede çıkabiliyor cihaz buda dediğiniz gibi sadece şarjı arttiriz ekran kalitesine etki etmez kusura bakmayın arkadaşlar yanlış anlamam için hakkınızı helal edin 😀
Helal olsun birbirimizi yormadan da bazı şeyleri anlayabiliyormuşuz demekki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt