Yardım Resmi note 12 cihaz tavsiyesi

ErdemÇ

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
mi 8 lite
Konular
7
Merhaba arkadaşlar,
Redmi note 12 telefon almaya karar verdim.
Çok fazla versiyonu var , bir türlü karar veremedim.
Redmi note 12 4g
Redmi note 12 pro
Redmi note 12 5g
Redmi note 12 pro 5g
Liste uzayıp gidiyor. Hangisini almak daha mantıklı?

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Merhaba arkadaşlar,
Redmi note 12 telefon almaya karar verdim.
Çok fazla versiyonu var , bir türlü karar veremedim.
Redmi note 12 4g
Redmi note 12 pro
Redmi note 12 5g
Redmi note 12 pro 5g
Liste uzayıp gidiyor. Hangisini almak daha mantıklı?
Redmi note 12 4g-redmi note 11veya redmi 10c ayarında
Redmi note 12 pro-redmi note 10 pro
Redmi note 12 5g alacaksan ram 6 veya üzeri birşey al
Redmi note 12 pro 5g içinde en düzgün cihaz bu mtk1080 işlemci var performansı da iyi
yukarıda veya tüm telefonlar için söyleyecegim birşey "eğer alabiliyorsanız telefonun arka kapagında marka model farketmez CE logosu olacak yoksa eğer olmazsa taşra da çekim sorunu çekebilirsiniz ce varsa çekmezsiniz" cihazın içinde yazıyor yazılımdan baktık vs bunu değiştirmez cihazın arka kapagında olması gerekir

ErdemÇ

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
mi 8 lite
Konular
7
Redmi note 12 4g-redmi note 11veya redmi 10c ayarında
Redmi note 12 pro-redmi note 10 pro
Redmi note 12 5g alacaksan ram 6 veya üzeri birşey al
Redmi note 12 pro 5g içinde en düzgün cihaz bu mtk1080 işlemci var performansı da iyi
yukarıda veya tüm telefonlar için söyleyecegim birşey "eğer alabiliyorsanız telefonun arka kapagında marka model farketmez CE logosu olacak yoksa eğer olmazsa taşra da çekim sorunu çekebilirsiniz ce varsa çekmezsiniz" cihazın içinde yazıyor yazılımdan baktık vs bunu değiştirmez cihazın arka kapagında olması gerekir
Baya baya güzel bir açıklama yapmışsın çok teşekkür ederim. CE logosu o kadar değişiklik sağlıyor mu, bir şey daha öğrenmiş oldum:)

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Baya baya güzel bir açıklama yapmışsın çok teşekkür ederim. CE logosu o kadar değişiklik sağlıyor mu, bir şey daha öğrenmiş oldum:)
ce logosu demek avrupa da kullanılsın diye telefonun çekim bandlarının açık olması demektir bir çok band uyumlu sadece band 20 denilen bir 4g lte bandı var bu bandın özelliği taşra da önem arz eder çünkü 800 mhz yayına denk geliyor en uzaktan çeken 4g sinyali diyebiliriz bu olmazsa 3g veya 2g çekecektir telefon büyük şehirde oturuyorsanız hiç sorun çıkmaz diyebiliriim ama taşralarda oturuyorsanız bu kararınızı etkilesin çünkü gözle görülür şebeke çekim sorunu çekersiniz

ErdemÇ

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
mi 8 lite
Konular
7
ce logosu demek avrupa da kullanılsın diye telefonun çekim bandlarının açık olması demektir bir çok band uyumlu sadece band 20 denilen bir 4g lte bandı var bu bandın özelliği taşra da önem arz eder çünkü 800 mhz yayına denk geliyor en uzaktan çeken 4g sinyali diyebiliriz bu olmazsa 3g veya 2g çekecektir telefon büyük şehirde oturuyorsanız hiç sorun çıkmaz diyebiliriim ama taşralarda oturuyorsanız bu kararınızı etkilesin çünkü gözle görülür şebeke çekim sorunu çekersiniz
Yardımın ve bilgilendirmen için teşekkür ederim. Nasıl karar vermem konusunda çok yardımcı oldun.

bayazitemre

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Note 10 lite
Konular
0
Kardeş ben note 12 pro plus 5G 12/256 kullanıyorum, çok da memnunum, özellikle 120 watt şarj alması süper birşey, ama yerinde olsam note 13 pro plus düşünürüm

ErdemÇ

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
mi 8 lite
Konular
7
Kardeş ben note 12 pro plus 5G 12/256 kullanıyorum, çok da memnunum, özellikle 120 watt şarj alması süper birşey, ama yerinde olsam note 13 pro plus düşünürüm
Fiyat yükseldikçe modeller daha çok uzuyor sanki :)

Üst Alt