Soru Rehber uygulaması

multican819

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhat
Cihazım
Xiaomi redmi
Konular
3
Arkadaşlar Xiaomi Redmi Note 11 pro 4g cihazımda Google aramalar uygulaması çok kötü geçmiş aramalarda rehbere ekle seçeneği olmaması işkence gibi geliyor.Xiaomi markası çok güzel bir marka fakat terimleri farklı olduğu için çözemedim bana rehber ve arama uygulaması önerirmisiniz.Birbirine senkronize(Google) gibi olursa çok sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Arkadaşlar Xiaomi Redmi Note 11 pro 4g cihazımda Google aramalar uygulaması çok kötü geçmiş aramalarda rehbere ekle seçeneği olmaması işkence gibi geliyor.Xiaomi markası çok güzel bir marka fakat terimleri farklı olduğu için çözemedim bana rehber ve arama uygulaması önerirmisiniz.Birbirine senkronize(Google) gibi olursa çok sevinirim
Bootloader kilidinizi açıp endonezya veya tayvan roma geçin. Xiaominin kendi arama ve mesajlaşma uygulamaları mevcut ve daha kullanışlı. Ayrıca google dialere kıyasla ek özellikleri var (arama kaydetme vb.). Sizin dışarıdan indirdiğiniz arama uygulaması sistem uygulaması olmadığı için düzgün çalışmaz. Örneğin biri aradığında telefon çalar ama arama ekrana gelmez.

Bu iki bölge romundan birine geçin hocam. Ayrıca diğer romlara kıyasla daha fazla bir performans var.

mobile_phone47

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulsamed
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Bootloader kilidinizi açıp endonezya veya tayvan roma geçin. Xiaominin kendi arama ve mesajlaşma uygulamaları mevcut ve daha kullanışlı. Ayrıca google dialere kıyasla ek özellikleri var (arama kaydetme vb.). Sizin dışarıdan indirdiğiniz arama uygulaması sistem uygulaması olmadığı için düzgün çalışmaz. Örneğin biri aradığında telefon çalar ama arama ekrana gelmez.

Bu iki bölge romundan birine geçin hocam. Ayrıca diğer romlara kıyasla daha fazla bir performans var.
Hocam acaba telefonun güncelleyici uygulaması ile Endonezya romuna geçersem IMEI silinir mi? Bl kilidi açık bu arada.

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Arama geçmişinde numara üstüne 1 kez bastığınızda çıkan seçeneklerde rehbere ekleme mevcut, farklı bir sorununuz varsa ayrı fakat her uygulamaya rehberinize erişim izni vermenizin sağlıklı olacağını sanmıyorum. Imei sorunuzun cevabını forum anasayfasında sağ kısımda "Güncel Xiaomi IMEI Durumları" adresine girerek kontrol edebilirsiniz. Orada yazan açıklamaların standart ve düzgün yapılan işlemlere göre olduğunu, yapılan işlemin ve yaptırdığınız yerin kalitesi..vs etken olabileceğini unutmayın.

Üst Alt