Rom Redmi Note 8 oyunlar için custom rom önerisi

itr1stian

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Merhabalar ben Redmi Note 8 (gingko) kullanıyorum şuan offical11.0.7.0 Endonezya sürümünü kullanıyorum.Diğer sürümlere göre optimizasyon sorunları yok fakat oyunlarda kasma,takılma vs. sorunlarım oluyor.GPS devre dışı kalması,cihazın isminin Google vs. yerlerde değişmesi,kapalıyken şarj almaması gibi sorunları olmayan custom rom tavsiyelerinizi bekliyorum.

merayemirhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Poco F3
Meslek
Öğrenci
Konular
20
Merhabalar ben Redmi Note 8 (gingko) kullanıyorum şuan offical11.0.7.0 Endonezya sürümünü kullanıyorum.Diğer sürümlere göre optimizasyon sorunları yok fakat oyunlarda kasma,takılma vs. sorunlarım oluyor.GPS devre dışı kalması,cihazın isminin Google vs. yerlerde değişmesi,kapalıyken şarj almaması gibi sorunları olmayan custom rom tavsiyelerinizi bekliyorum.
cihazın isminin değişmesi güzel birşey hocam oyunlarda 90 fps kilidi açılıyor , sınırsız google fotograf alanına sahip oluyorsunu vs..

itr1stian

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
ArrowOS A13.1'i yükledim wifi çalışmadı ve sim kartı görmedi pixel experience'in de wifi ve dokunmatik sorunları vardı crDroid düşünüyorum şuan ne diyorsunuz?

merayemirhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Poco F3
Meslek
Öğrenci
Konular
20
ArrowOS A13.1'i yükledim wifi çalışmadı ve sim kartı görmedi pixel experience'in de wifi ve dokunmatik sorunları vardı crDroid düşünüyorum şuan ne diyorsunuz?
Project elixir varsa onu kurun

Üst Alt