Rom Redmi Note 12 Pro 4g (sweet_k6a) HyperOs Global Rom

• Konbuyu başlatan Muski
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 2
  • Görüntüleme 676

Muski

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
RN 12 Pro 4G/5G
Konular
5
Sevgili dostlar. Resmi note 12 Pro 4g global için hyperos pilot Recovery rom yayınlanmış. Benim ki garantili ve Türkiye romu olduğu için deneyemedim.Denemek isteyen için link vereceğim. Link telegram grubunda paylaşılmış.
Link:
Arkadaşlar bu romu kendim deneyimle nedim. Dolayısıyla bu konuda bir şey söylemem doğru olmaz. Fakat deneyecek olanlardan hiç bir sorumluluğu kabul etmiyeceğimi burada belirtmiş olayim.
Kurulumla ilgili herhangi bir bilgi yok. Veya kurulum yapılıp paylaşılmış herhangi bir bilgi'de yok.
Konunun bulunduğu telegram linki

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-01-29-20-56-14-164_org.telegram.messenger-edit.jpg
    Screenshot_2024-01-29-20-56-14-164_org.telegram.messenger-edit.jpg
    574,5 KB · Görüntüleme: 41
  • Screenshot_2024-01-29-20-56-57-536_org.telegram.messenger-edit.jpg
    Screenshot_2024-01-29-20-56-57-536_org.telegram.messenger-edit.jpg
    611,6 KB · Görüntüleme: 41

adminresle

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Melih
Cihazım
Redmi Note 12
Konular
0
Sevgili dostlar. Resmi note 12 Pro 4g global için hyperos pilot Recovery rom yayınlanmış. Benim ki garantili ve Türkiye romu olduğu için deneyemedim.Denemek isteyen için link vereceğim. Link telegram grubunda paylaşılmış.
Link:
Arkadaşlar bu romu kendim deneyimle nedim. Dolayısıyla bu konuda bir şey söylemem doğru olmaz. Fakat deneyecek olanlardan hiç bir sorumluluğu kabul etmiyeceğimi burada belirtmiş olayim.
Kurulumla ilgili herhangi bir bilgi yok. Veya kurulum yapılıp paylaşılmış herhangi bir bilgi'de yok.
Konunun bulunduğu telegram linki
Benim global sürüm nasil yukleyebilirim anlatabilir misiniz?

Muski

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
RN 12 Pro 4G/5G
Konular
5
Benim global sürüm nasil yukleyebilirim anlatabilir misiniz?
Sayın adminresle Eğer bu konularda yeterince bilgi ve tecrübeye sahip değilseniz bence uğraşmayın. Bu rom recovery rom. Bundan dolayı TWRP den yüklenmesi lazım. Başta bl kilidi açık olacak. Ondan sonra cihaza uygun TWRP yüklü olacak. Ondan sonra TWRP den kurulum yapılacak. Bu arada dalvik cache reset ve data reset yapılacak vs.... Başta belirttiğim gibi hem pilot hem de recovery romu, bu konuda tecrübeli arkadaşlar kursunlar. Ayrıca fastboot rom daha çıkmadı. Çıksa bile stabil hale gelinceye kadar bir kaç güncelleme gerekecektir. En iyisi OTA güncelleme gelince yapmak. Zannımca bir kaç aya kadar gelir.

Üst Alt