Rehber Redmi 9t için rom tavsiyesidir

mcaglarr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note3pro
Konular
49
Arkadaşlar mi 9 um kırıldı, yedek olarak tutulan redmi 9t geçti elime telefonda miui 12-12.5-13 ve 14 denedim suan global 12 Endonezya surumundeyim
13 ve 14 hem hoperlerde ses gidip geliyordu hemde hat olmasına rağmen arama ve aranma yaptırmıyordu. Sanırım 13 ve 14 için "non-hlos"tam uyumlu dosyası yok işlemli cihazlar için.

12.5 da dahil non-hlos dosyasını yuklemeye gerek yok ama 12.5 en kotu surumdu zerre istikrarlı çalışmıyordu neredeyse kıracaktım acayip agır calışıyordu. Suan miui 12.0.2 Endonezya global(arama kaydı için yukledim) telefon resmen kendine geldi. Acayip hızlı ve istikrarlı çalışıyor tek eksisi bildirimlerde sağdan soldan farklı menu acılması. O da sineye çekilir.
Son olarak şunu belirteyim miui14 yukluyken uygun twrp bulamadım fastboot ile miui 12 kurdum ve guncelleme almasın diye twrp kurup root yaptım ve sonra magiski sildim root rahatsız ettiği için. suan bu sekilde guncelleme almıyor tavsiyem bu yöndedir çunku guncelleme alırsa kısır döngüye geri dönecek umarım birilerine fayda sağlar iyi forumlar.

Smt41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Mi5X
Konular
2
Hocam bende annemin 9t cihazına MIUI 14 yüklemedim arama ve çağrı alamıyorum. Belirttiğiniz Endonezya global linkini paylaşırmisiniz saygılar

Üst Alt