Yardım oneplus9 çöktü aciil yardım

jamesdaugles

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kenan
Cihazım
xiaomi
Konular
2
Selamlar
oneplus communuty de gelen güncellemeler vardı bir bir tıkladım.
System menu güncellemesi vardı yaptım direk hata verdi. sytem launcher sürekli duruyor telefon siyah ana ekranda.
telefonu açınca şifre ekranı geliyor ana ekran uygulaması duruyor diye hata veriyor.
üst bardan wifi bluetooth vs kontrol ettiğim menü var, ayarlara tıklıyabiliyorum.
aşağıdan uygulamalara tıklıyorum sytem launcher sürekli duruyor diyor sadece bildir ve uygulamayı kapat seçeneği var.
geri yükle sıfırla diyim diyorum. hakkındaya tıklıyorum settings sürekli duruyor diye hata veriyor az daha bekleyince launcher duruyor diye hata veriyor.
telefona whatsapp tan bildirim gelirse üst menüden tıklayıp whatsapp ı açıp cevap verebiliyorum.
ama launcher uygulaması düzgün çalışmadığından telefon kütük oldu.
nasıl düzeltebilirim.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Ayarlar'dan uygulamalara oradan da launcher'a geçin. Launcher güncellemelerini kadırın veya verilerini temizleyin.

Olmazsa play store web'den farklı launcher yükleyin.

jamesdaugles

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kenan
Cihazım
xiaomi
Konular
2
Ayarlar'dan uygulamalara oradan da launcher'a geçin. Launcher güncellemelerini kadırın veya verilerini temizleyin.

Olmazsa play store web'den farklı launcher yükleyin.
ayarlara tıklayabiliyorum, ama sonrasında ayarlar içinde nereye tıklarsam tıklayım sytem launcher durdu diye hata veriyor.
google marketten yüklemek aklıma geldi.
microsoft launcher yükledim varsayılan da yaptım. ana ekranda diğer tüm uygulamalara erişebiliyorum.
ana ekran altında iphone çizgisi gibi olan programı aşağı atma işlemi çalışmıyor ve ayarlar sekmesi içinde hiçbişey yapamıyorum.
bu güncellemeyi geri alabilmem lazım system settings i geri yüklemek için oneplustan önceki versiyonu bulursam düzelecek gibi

jamesdaugles

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kenan
Cihazım
xiaomi
Konular
2
kurtarma ekranından format attım sıfırdan kurdum

Üst Alt