Soru Note 13 pro plus china bootloader hk.

morfin01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
enis
Cihazım
note 13 pro plu
Konular
0
Hyperos yükledim yine kilitli ayni hatayı veriyor hiç bir değişiklik yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bootloader kilitli olsa bile recovery rom yükleniyor hyperos çin versiyonu
Çin versiyonundan evvel hindistan rom mu vardı cihazda

Bootloader kilitli olsa bile recovery rom yükleniyor hyperos çin versiyonu
Çin versiyonundan evvel hindistan rom mu vardı cihazda
Bende fake rom yüklü geldi geliştirici de kilit açık görünüyor ama açık değil bilgisayar dan kontrol ettiğimizde kilitli iken global rom yüklemeyi denedik ve main menüde kaldı sürüm ile uyumlu değil yazı çıkıyor bir telefoncuya götürdüm kred hesap ile cin rom mi 14 yükledi cihaz açıldı kilit için başvudum bekliyorum

Aynısı benimde başıma geldi telefoncuya götürdüm kredi hesap mı ne öyle birşey var servir açık olduğu zaman orjinal çin romunu yükledi açıldı mi 14 yükledi birde kilit başvurusu yapa bilmek için başvurdum kilitin açılmasını bekliyoruz
Yetkili hesaba gerek yok bunun için deniliyor, yetkili hesap bl kaldırmak için gerekli anladığım kadarıyla siz bl kilidiniz karıştırılmamış

Hyperos yükledim yine kilitli ayni hatayı veriyor hiç bir değişiklik yok
Peki çin versiyonunda Türkçe dil desteği var mı tam olarak

YouTube da videoları mevcut bl kilidi kapalı recovery rom yükleme diye aratırsanız.

Mevcut kullandığınız rom u indirin , hyperos romu indirin , mevcut romu yüklüyor gibi yapıp hyperos yüklüyoruz, bi nevi sistemi kandırıyoruz

Ama geri miui sürümüne dönüş yok bootloader açılmadan, ona göre iyi düşünün
Dosya adı değiştirerek mi kandırıyorsunuz acaba

Son düzenleme:

bekir4444

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
BEKİR YABAŞ
Cihazım
Xiaomi 14 pro
Konular
0
Kilit açılmadan rom yükleme imkansız bende de aynı cihaz var şuan beklemedeyim her yöntemi denedim
Kilit açılmadan sadece çin rom yükleniyor benim telefon fake rom yüklü geldi birde kilit açık görünüyor ama kilitli bilgisayar takınca olsun kapatıp açınça açık kilit işareti çıkmıyor du telefoncuya götürdüm orjinal cin rom yükledi güncelleme geliyor yapıyorsunuz hiçbir sıkıntı yok bir ay sonra gel kiliti açalım dedi bakalım işte

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
15
Kilit açılmadan sadece çin rom yükleniyor benim telefon fake rom yüklü geldi birde kilit açık görünüyor ama kilitli bilgisayar takınca olsun kapatıp açınça açık kilit işareti çıkmıyor du telefoncuya götürdüm orjinal cin rom yükledi güncelleme geliyor yapıyorsunuz hiçbir sıkıntı yok bir ay sonra gel kiliti açalım dedi bakalım işte
Dediğinizde hata var. Sizin telefonunzda fake rom çin romunun üzerinde yapıldığı için telefonu ilk stock romu olan çin romunu yükleyebilirsiniz sadece. Mesela bir telefon orjinal ilk alındığında global rom var ise o telefona sadece global rom bootloader kapalı olarak yüklenebilir.

bekir4444

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
BEKİR YABAŞ
Cihazım
Xiaomi 14 pro
Konular
0
Dediğinizde hata var. Sizin telefonunzda fake rom çin romunun üzerinde yapıldığı için telefonu ilk stock romu olan çin romunu yükleyebilirsiniz sadece. Mesela bir telefon orjinal ilk alındığında global rom var ise o telefona sadece global rom bootloader kapalı olarak yüklenebilir.
Global yüklemeyi denedik main menüde kaldı o yüzden orjinal cin rom yükledi

morfin01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
enis
Cihazım
note 13 pro plu
Konular
0
Tr menü var mı çin rom da

bekir4444

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
BEKİR YABAŞ
Cihazım
Xiaomi 14 pro
Konular
0
Elimde Xiaomi 12T pro hyperos yüklü cihaz var kilit açmak için başvurdum kabul edildi ama elimde redmi note 13 pro plus çin var sürekli olarak hata veriyor demek ki özellikle izin verilmiyor tek çare üçretli açtırma

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
15
Elimde Xiaomi 12T pro hyperos yüklü cihaz var kilit açmak için başvurdum kabul edildi ama elimde redmi note 13 pro plus çin var sürekli olarak hata veriyor demek ki özellikle izin verilmiyor tek çare üçretli açtırma
Evet çünkü ana kara çin telefonlarda yasak. Adı üstünde sen de çin diyorsun.

Üst Alt