Uygulama MIUI için en iyi Launcher Uygulamaları 2023

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
Herkese selam.2023'de Android Tabanlı MIUI İşletim Sistemi'ne sahip akıllı telefonlar için en iyi launcherları size listeledim
Bu Launcher'lar aynı zamanda performansa ve kişileştirmeye dayalı arayüzlerdir.Şimdi gelin listeyi inceyelelim.

NOT:BU LİSTEYİ KENDİM HAZIRLADIM BU LİSTEDEKİ LAUNCHER ÖNERİLERİM TAMAMEN KENDİ FİKRİMDİR

1-Lawnchair Launcher
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Lawnchair Launcher'ın en ilk başa koymamın en ilk sebebi ise hızlı çalışması.Lawnchair MIUI'dan sıkılanlar fakat MIUI'dan kurtulmak istemeyenler için bir çözümdür.Aynı zamanda Lawnchair arayüzü kişiselleştirme olarak bir üst seviyeye çıkıyor.Aynı zamanda arayüz'ün sadeliği telefonunuzu keyifli bir şekilde kullanmanıza vesile oluyor.Stabil çalışan bu arayüz verimlilik ve sadeliği ile öne çıkıyor.Aynı zamanda kişiselleştirmelerini en sevdiğim ve en iyi bulduğum arayüz Lawnchair'dır.

2-Nova Launcher

Nova Launcher'da beğendiğim arayüzler arasından yerini alıyor.Nova Launcher sunduğu bol kişisellestirme sayesinde diğer Launcherlar'dan bir adım öne çıkıyor.Nova launcher çıkdığı tarihden yana en çok tercih edilen arayüzlerden biri olmuştur.Çok stabil bir arayüzü vardır ve asla normal android arayüzünden uzaklaşmayan bir yapısı mevcuttur. İsteyenler ek özellikler için Prime sürümünü satın alabilirler.Bol özelleştirme isteyenler için Nova arayüzü idealdir.

3-Rootless Pixel Launcher

Rootles Pixel Launcher,pixel arayüzü isteyenler için ideal bir launcher'dır.Hiç hatası olmayan bir launcher kullanmak isteyenler için idealdir.Ufak tefek özelleştirmesi olsa bile gerçek pixel arayüzünün özelleştirmelerine ek olarak özelleştirmeler mevcuttur.

Forum üyelerimiz,önerilerim bu kadardır.En iyi ve güzel Launcher'lar bulmaya çalıştım.Bu içeriği yapmadan önce kendim deneyimleyip bu konuyu açdım.Yoksa bende diğer websiteleri gibi kafama göre yazabilir yada kopyala yapıştır yapabilirsin😉.

Üst Alt