MIUI 13 MIUI 13 Güncellemesi

CeSeT27

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 11 Lite
Meslek
Dokumacı
Konular
13
Güncellemeyi indirdim. Bir başlık altında yaşadığım ve tespit ettiğim bir kaç duruma işaret edeceğim..

* Cihazım aldığım günden bir kasma, donma kitlenme kesinlikle yaşamadım. Fakat güncellemeden sonra, böyle bir şey olamaz dedim kendime. Gözle görülür kasma ve donmalar var.
* Kamera açılışında gecikmeler,
* Uygulamalar arasında ciddi yavaşlık,
* Telefonu kapatıp açtığımda açılış süresi oldukça geç olmaya başladı,
* Mi Watch ve Mi Fit eko sistemini aktif kullanmaktayım, fakat güncellemeden sonra uygulamalar kitli olduğu halde, ben açmasam otomatik açılmıyor. (Eskiden böyle bir durum yoktu.)
* Şarj konusunda ise halen testlerdeyim.

Gözlemlediğim noktalar bunlar oldu. Sanırım telefonu bir hard reset yapmam lazım. Bir kaç kaynakta, büyük güncellemelerden sonra cihazı sıfırlamak stabilite açısından faydalı bir işlem olduğunu gördüm. Bir de bunu deneyeceğim..
Hard reset ile zannetmiyorum degişecehini lakin tavsiyem 2-3 gün kullanın uygulamalar ve telefonunuz bir optimize senkronizasyon olduktan sonra dşye düşünüyorum sabahı bekliyorum bir wifi agı bulunca indirecegim

Tobias27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Mi Mix 2
Meslek
Doktor
Konular
2
Çok bilgi sahibi olmasam da cihazı bir resetlemeyi deneyin derim. Sonrasından güncellemeyi tekrar çalıştırın.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Güncellemeyi indirdim. Bir başlık altında yaşadığım ve tespit ettiğim bir kaç duruma işaret edeceğim..

* Cihazım aldığım günden bir kasma, donma kitlenme kesinlikle yaşamadım. Fakat güncellemeden sonra, böyle bir şey olamaz dedim kendime. Gözle görülür kasma ve donmalar var.
* Mi Watch ve Mi Fit eko sistemini aktif kullanmaktayım, fakat güncellemeden sonra uygulamalar kitli olduğu halde, ben açmasam otomatik açılmıyor. (Eskiden böyle bir durum yoktu.)

Gözlemlediğim noktalar bunlar oldu. Sanırım telefonu bir hard reset yapmam lazım. Bir kaç kaynakta, büyük güncellemelerden sonra cihazı sıfırlamak stabilite açısından faydalı bir işlem olduğunu gördüm. Bir de bunu deneyeceğim...

Dediğiniz gibi yaptım ve bu kez yükledi. Teşekkür ederim, sevgiler.

said2301

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Said
Cihazım
Xperia z2
Konular
13

Gözlemlediğim noktalar bunlar oldu. Sanırım telefonu bir hard reset yapmam lazım. Bir kaç kaynakta, büyük güncellemelerden sonra cihazı sıfırlamak stabilite açısından faydalı bir işlem olduğunu gördüm. Bir de bunu deneyeceğim...
Teşekkürler sonucu yazarsanız sevinirim

Skyloud

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Mi 11 Lite 4G
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Evde iki tane Mi 11 lite cihaz var benim kullandığıma güncelleme geldi diğeri garantiden yeni geldi kurduk kullanalı 8 saat oldu ama güncelleme gözükmüyor sebebi nedir sizce sonradan gelirmi bir müdahale gerekirmi arkadaşlar?

Krnl386

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kernel
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Coder & Developer
Konular
37
Evde iki tane Mi 11 lite cihaz var benim kullandığıma güncelleme geldi diğeri garantiden yeni geldi kurduk kullanalı 8 saat oldu ama güncelleme gözükmüyor sebebi nedir sizce sonradan gelirmi bir müdahale gerekirmi arkadaşlar?

Bir kaç gün daha bekleyin. Olmazsa cihazı sıfırlayıp, tekrar kontrol edin.

Elbette, haftaya bugün cihazı sıfırlayacağım. Sonuçları paylaşacağım...

Krnl386

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kernel
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Coder & Developer
Konular
37
Tekrar Merhaba Arkadaşlar ;

Dün öğlen saatlerinde telefonuma MIUI 13 v13.0.3.0 Güncellemesi geldi, o an meşgul olduğumdan güncellemeyi yapamadım. Akşam kontrol ettiğimde güncellemenin olmadığını fark ettim. Bugün de halen güncelleme yok. Çok garip bir durum...

Bir yerde yanlış hatırlamıyorsam;

''Güncelleme geldiğinden belirli bir süre yapmazsanız güncelleme kendiliğinden kaybolduğunu, telefonun modeli ve versiyonun göre tekrar sıraya alındığınızı, bir kaç zaman içinde tekrar bildirim geleceği'' yönünde bir makale okumuştum. Sanırım durum bundan kaynaklı...

Yarın cihazı sıfırlıyorum. Cihazı kullanmaya devam ettikçe sorunların azaldığı gözlemledim. Fakat bir tane daha büyük bir sorun oldu. Telefonda komple kitlenme yaşadım 3 kez. Kapatıp açma ile çözebiliyorum. Format şart oldu artık...

Son düzenleme:
Üst Alt