Mi5S bootloader kilidi açma ve twrp yükleme sorunum

onurs27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi Mi9T Pro
Konular
2
Arkadaşlar mi5 için anlatılan yöntemle telefonun bootloader kilidini açmak istedim şuan 8.0.3.0 global romdayım çin developer roma geçmek istiyorum güncelleyiciden romu yükleyince güncelleme paketi doğrulanamadı hatası alıyorum.Fastboot yöntemi ile de kuramıyorum sanırım bootloader kilidinden dolayı en son rehberdeki adb yöntemi yoluyla edl moda girmeye çalıştım ama nafile tüm driverlar kurulu adb ile verdiğim komutlar telefonda hiçbir tepki oluşturmuyor.Engin fikirli arkadaşlardan tavsiye bekliyorum :)

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Üzerindeki romla bl açmayı deneyin ilk olarak. Açmazsa edl kablo ile edl ye geçmeniz gerekir.

onurs27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi Mi9T Pro
Konular
2
Üzerindeki romla bl açmayı deneyin ilk olarak. Açmazsa edl kablo ile edl ye geçmeniz gerekir.
Hocam üzerindeki romla denerken yüzde 50 de kalıyor.Usb hata ayıklama devrede Windows 10 kullanıyorum aygıt yöneticisinde driver problemi yok Pda net kurulu connect usb dediğimde your computer is running adb.exe.It is not competible with pda.net diyor.Sorunu çözemedim bir türlü

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
%50 de ne hatası veriyor?

onurs27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi Mi9T Pro
Konular
2
Bu hatayı alıyorum ''current account is different from the account info on the device'' ancak girdiğim hesap ile telefondaki hesap aynı başvuruyu da aynı hesaptan yapmıştım

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Bu hatayı alıyorum ''current account is different from the account info on the device'' ancak girdiğim hesap ile telefondaki hesap aynı başvuruyu da aynı hesaptan yapmıştım
O zaman çin romu kurulmalı. Edl kablo yapabilirseniz onunla edl ye alıp yükleme yapabilirsiniz. Yapamam derseniz özelden ulaşın cihazı gönderin halledeyim.

onurs27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi Mi9T Pro
Konular
2
Hocam teşekkür ederim tek telefonum bu açıkçası gönderirsem telefonsuz kalırım diğer romları kurmak istediğim için denemek istedim açıkçası bu kadar zor olacağını düşünmemiştim.Globalde kalırım veya uygun zamanda o kabloyu tedarik ederim.Yardımınız için teşekkür ederim

onurs27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi Mi9T Pro
Konular
2
Forumdaki edl kablosu yapma yöntemi ile edl kablosu yaptım fakat romu yüklerken bu aşamada kaldı.Telefonu açtığımda bir yükleme olmamış gibi normal şekilde açıldı.Sanırım telefon bana inat yaptı yok mudur bir çözümü..:^)
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Forumdaki edl kablosu yapma yöntemi ile edl kablosu yaptım fakat romu yüklerken bu aşamada kaldı.Telefonu açtığımda bir yükleme olmamış gibi normal şekilde açıldı.Sanırım telefon bana inat yaptı yok mudur bir çözümü..:^)

Hocam aşağıdaki mi flash ile yükleme yapın :)

onurs27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi Mi9T Pro
Konular
2
Hocam aşağıdaki mi flash ile yükleme yapın :)

İlginiz için teşekkür ederim bu seferde bu hatayı verdi.Rom dosyasının adında boşluk ve türkçe karakter göremiyorum.

Üst Alt