Yardım Mi10 T IMEI Repair Yapılmasına Rağmen Şebeke Kesilme Sorunu

akdrhmz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9 SE
Konular
28
H.kadioglu Hocam bende de son 1 kaç aydır 4.5 g de sesim karşı tarafa 10 sn. geç gidiyor, konuşma esnasında sesim gidiyor konuşmayı sonlandırıp yenidenn arama yapınca geliyor, konu sahibi ile benzer sorunlar yaşıyorum neden olabilir acaba?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
H.kadioglu Hocam bende de son 1 kaç aydır 4.5 g de sesim karşı tarafa 10 sn. geç gidiyor, konuşma esnasında sesim gidiyor konuşmayı sonlandırıp yenidenn arama yapınca geliyor, konu sahibi ile benzer sorunlar yaşıyorum neden olabilir acaba?
bu cihazda kronik arızadır bu yaşadığınız.

artes55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ugur
Cihazım
red mi note 6
Konular
0
sihirli dokunuşlar yaptım bu cihaza inşallah düzelecek şuanda test ediliyor angel~~
Hocam bende de mi 10t pro var 8/128 model. Yurt dışı. Yazılım imeili. 4.5 g de şebeke düşüyor bazen hizmet yok diyor bazen servis yok diyor. Ama 2gye sabitleyince kopma olmuyor. Sadece 4.5 g de kopma oluyor. Oda her zaman değil. Bağlanıp ücreti mukabilinde işlem yapar mısınız düzelir mi

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Hocam bende de mi 10t pro var 8/128 model. Yurt dışı. Yazılım imeili. 4.5 g de şebeke düşüyor bazen hizmet yok diyor bazen servis yok diyor. Ama 2gye sabitleyince kopma olmuyor. Sadece 4.5 g de kopma oluyor. Oda her zaman değil. Bağlanıp ücreti mukabilinde işlem yapar mısınız düzelir mi
Özel mesaj gönderdim

Üst Alt