Yardım Mi Band 5’e bluetooth kapatma özelliği eklenebilir mi?

Lionking1905

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
iphone 7 plus
Konular
1
Telefona genelde bağlamıyorum ve boş yere bluetooth açık kalıyor. Mod ile bluetooth kapatma özelliği yükleyebilir miyiz?

Beyerli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakkı
Cihazım
Mi note 3
Konular
0
Bu bluetooth alakalı benimde bir sorum var. Cihazın bluetooth hep açık olduğundan dolayı her telefon bu cihazı bluetooth aramasında görüyor mesela ben telefonun kilidini bluetooth ile bağlıyken parmak izi veya şifre girmeden açıyorum mi band 5 bağlı iken evde başka bir telefondan bluetooth taraması yapıp mi band 5 e tıkladığımda direk eşleştirildi diyor yani hem benim telefonumda eşleştirilmiş halde oldu hem diğer telefonla. Diğer telefonda mi fit vs hiç bir şey yok ailemin telefonlarından biri haliyle böyle olunca onun telefonunun kilidini de direk açabilir hale geliyorum bu sorun teşkil etmiyor mu birileri bluetooth ile benim mi band 5 bağlanıp daha sonra uygulama vs ile bu cihaza bağlı telefonları görüp yani benim telefonumu veya verileri böyle bir risk teşkil etmiyor mu bu olay? Herkes bluetooth taraması yapıp cihazı eşleştirebiliyor rahatça bunu yaparken de mi band 5 de herhangi bir bildirim veya soru sormuyor. Mi fit ayarlarında 3. parti uygulamalarla eşleştirme ayarı var ancak dediğim gibi bu sorun uygulama ile alakalı değil direk telefon kilidi için vs direk eşleşebiliyor herhangi bir bildirim veya soru sormadan mi band 5 e tıklamak yetiyor bluetooth taramasında daha sonra direk eşleştirildi diyor.
zeep life uygulamasında cihazlarım kısmının aşağısında bulunabilirlik var onu kapatırsanız başka cihazlar bilekliği bulamaz

Oyla:
Üst Alt