MIUI 12 Mİ 9T Pro / Redmi K20 Pro - Global Kararlı Rom V12.0.3.0.QFKMIXM İndirme Bağlantıları

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
O zaman avrupa kararlıyı mı hindistan kararlıyı mı indirmeliyim

Avrupa Kararlı romda da Görüşme kaydı bulunmaz. Ek olarak Hindistan romda Nfc çalışmıyor.
Stoya hocamız da tavsiye etmiş hangi romu kurmanız gerektiğini.
Eu stabil 12.0.6.0 versiyonu şimdilik iyi görünüyor.

Omerzst88

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Omer
Cihazım
Mi 9t
Konular
0
Sorun yaşamazsınız. Konu da yer alan Fastboot rom kurulum Rehberi mevcut. Detaylı inceleyerek kurulum yapınız.
(Mi flashtool ile Clean All seçerek kurulum yapınız)
yav aynı sekilde yapıyom mi flash ile ama bi türlü bitmiyor cok cok uzun suruyo succes olmuyor neden acaba yardım lutfen

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
yav aynı sekilde yapıyom mi flash ile ama bi türlü bitmiyor cok cok uzun suruyo succes olmuyor neden acaba yardım lutfen
Kardeşim hemen bi minimal ADB fastboot kur daha sonra ADB klasörü içindeki tüm dosyaları C ye rom diye dosya aç ve içine at daha sonra fastboot romu dipten çıkar ve rom klasörüne at rom ve ADB karışsın sonra flash all bat tıkla işlemin bitmesini bekle

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Omerzst88

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Omer
Cihazım
Mi 9t
Konular
0
Kardeşim hemen bi minimal ADB fastboot kur daha sonra ADB klasörü içindeki tüm dosyaları C ye rom diye dosya aç ve içine at daha sonra fastboot romu dipten çıkar ve rom klasörüne at rom ve ADB karışsın sonra flash all bat tıkla işlemin bitmesini bekle
anlamadım hakkında link atabilirmisiniz mi 9t pro cihazım suan fastboot modda kaldı

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42

Omerzst88

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Omer
Cihazım
Mi 9t
Konular
0
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

aynı sekilde yaptım suan yüklüyor gibi insalah olur bekliyorm cmd de bişeyler işliyor

bilalcertel

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bilal
Cihazım
K20 pro
Konular
5
hocam telefonum k20 pro yurt dışı malı imei kayıtlı ve miui 11.05 ten V12.0.3.0.QFKMIXM geçmek istiyorum otadan güncelleme gösteriyor indirdiğimde ise twrp ye atıyor Bootloader kilidi açık ve recovery olanı indirdim twrp den yüklemek istiyorum herhangi bir sorun teşkil edermi

bilalcertel

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bilal
Cihazım
K20 pro
Konular
5
hocam telefonum k20 pro yurt dışı malı imei kayıtlı ve miui 11.05 ten V12.0.3.0.QFKMIXM geçmek istiyorum otadan güncelleme gösteriyor indirdiğimde ise twrp ye atıyor Bootloader kilidi açık ve recovery olanı indirdim twrp den yüklemek istiyorum herhangi bir sorun teşkil edermi
Ve imei uçarmı hocam

Üst Alt