Soru Mi 9t güncel rom

Kaputt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
17
Ben cihazı aldım alalı böyle sorunda orada zaten ya hoş problem de değil sürekli şarj ediyorum ama hele bi göreydim iyiydi :D
hahahaha sürekli şarjada mı benim batarya 3 aylık deji

ahmethan98

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
Redmi Note6 Pro
Konular
1
Deji de normal be hocam orjinalde nasıl görüyorlar çok merak ediyorum
Çünkü cihazı aldığımda uzun yıllar kullanırım en kotu yedek telefon olarak diyordum 3 tane 2020 yılında 80 TL 240 TL 3 tane servisinden arkadasim bana batarya aldı şuan 3.bataryayi takali 1 ay felan oldu rahat görüyor cihaz video izlersem dahada artıyor bu süreler çok güzel ömürlük yapmışlar adamlar cihazi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihazın ortalamasi böyle 1 aydır .

Ekli dosyalar

• IMG_20231204_205510.jpg
    IMG_20231204_205510.jpg
    53,8 KB · Görüntüleme: 36

telotelo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
......
Cihazım
telefon
Konular
4
Arkadaşlar ben s23 ultra kullanıyorum mi9t yedek telefonum Eu 12.5.2 rom yuklu hiçbir sıkıntısı yok orijinal batarya takılı içinde 2 gün bekleme süresi 7 8 saat ekran süresi alıyorum ya şuan ne istiyorsunuz amacınız nedir bilmiyorum ama sıkıntısız Android 11 herseyi destekliyor benim kadar kimse rom denememistir bunu soylememde fayda var elimde neredeyse bütün romlarin arşivi var stabil ve hatasız rom budur cihaz 2 3 gün kullandıktan sonra cihaz stabillesiyor donma kasma takılma hicbirsey yok yani .
Hocam bende de xiaomi 12.5.2 eu stabil rom var galiba sizin bahsettiğinizle aynı bende çok boş şarj gidiyor gerçi batarya kötü olabilir onuda bu hafta deji batarya alıp deneyeceğimde, ondan önce benim otomatik başlat kısmında çok fazla uygulama çalışıyor hiç kullanmadığım sizde durumlar nasıl?

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Çünkü cihazı aldığımda uzun yıllar kullanırım en kotu yedek telefon olarak diyordum 3 tane 2020 yılında 80 TL 240 TL 3 tane servisinden arkadasim bana batarya aldı şuan 3.bataryayi takali 1 ay felan oldu rahat görüyor cihaz video izlersem dahada artıyor bu süreler çok güzel ömürlük yapmışlar adamlar cihazi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihazın ortalamasi böyle 1 aydır .
Servisten batarya değişimi yapmam gerek elbette ama yine bu şekilde kalırım diye düşünüyorum. Orjinal mı yoksa deji batarya kullanıyorsunuz?

c4vit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cavit
Cihazım
Mi9T
Konular
0
Arkadaşlar ben s23 ultra kullanıyorum mi9t yedek telefonum Eu 12.5.2 rom yuklu hiçbir sıkıntısı yok orijinal batarya takılı içinde 2 gün bekleme süresi 7 8 saat ekran süresi alıyorum ya şuan ne istiyorsunuz amacınız nedir bilmiyorum ama sıkıntısız Android 11 herseyi destekliyor benim kadar kimse rom denememistir bunu soylememde fayda var elimde neredeyse bütün romlarin arşivi var stabil ve hatasız rom budur cihaz 2 3 gün kullandıktan sonra cihaz stabillesiyor donma kasma takılma hicbirsey yok yani .
Ben cihazı aldım alalı böyle sorunda orada zaten ya hoş problem de değil sürekli şarj ediyorum ama hele bi göreydim iyiydi :D
Hocam bu roma ve kurulum adımlarına nereden ulaşabilirim teşekkürler

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular