Rom Mİ 11 Ultra HyperOS

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
Merhaba arkadaşlar.
Mi 11 ultra için HyperOS geleceği yazılıp çiziliyor. Büyük ihtimalle de gelecek gibi.
Sizce global versiyonu olur mu? Geçmeye değer mi?

Forumda bu konu hakkında bir konu göremedim bu konu hakkında HyperOS'u tartışırız diye düşündüm.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Henüz daha tanıtımı yapılmamış bir konu hakkında yapılacak yorumlar şahsi görüşe ait tahminden öteye geçemez. Xiaomi, 26 Ekim Perşembe günü Türkiye saati ile 14:00'da Çin’de düzenleyeceği etkinlikte Xiaomi 14 serisiyle birlikte yeni işletim sistemi HyperOS'u da tanıtacak. Bir gün daha sabredin. Sonrasında çok konu açılır, çok tartışılır merak etmeyin.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Miui 15'i alması planlanan cihazlar HyperOs'u alacak. Ortada yepyeni bir işletim sisteminden ziyade isim degistirmis bir arabirim var.

Miui 15 = HyperOS denebilir en basitinden. Cihazınız eğer Miui 15 alacak cihazlar arasında ise HyperOs güncellemesini de alır.

Bunun yanında bildiğim kadarıyla artık Global/EEA muhabbetleri HyperOs ile son bulacak olabilir. Tek bir rom çeşidi üzerinden devam etmesi planlanıyor. Bu durumda global miui romlarin çin romları ile arasında ki önemli derecede ki farklılıkların HyperOS'ta olmayacağını gösterir. (Xiaomi Arama, Mesajlaşma uygulamaları hariç. Onlar kanunlar gereği global ve eea romlarda yer alamıyor)

Umutlu olduğum bir arabirim, Miui 13ten de 14'ten de umutluydum 14 beklentimi karşıladı. HyperOS'tan da umutluyum, ama gelecek yeni özellikler ile birlikte eğer stabilite de ciddi sorunlar olmazsa Xiaomi uzun zamandır aynı arabirimin kontrol merkezini değiştirip önümüze koymayı bırakmış olacak çünkü sadece sızdırılan özellikler bile çok önemli değişiklikler barındırıyor.

Xiaomi bu güncelleme ile birlikte ya tarih yazacak ya da yazılım konusunda son yıllardır olduğu gibi düşüşe devam edecek.

catsnovel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
10 5g vs 11se
Konular
9
Arkadaşlar hazır böyle bir konu açılmışken, miui güvenlik bilişenleri ve arka planda çalıştırdığı hantal arayüzü pil ve performansı yiyip bitiriyor. Hyper os adındaki çin mucizesi işletim sistemi daha hafif ve performanslı olur mu ?

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Arkadaşlar hazır böyle bir konu açılmışken, miui güvenlik bilişenleri ve arka planda çalıştırdığı hantal arayüzü pil ve performansı yiyip bitiriyor. Hyper os adındaki çin mucizesi işletim sistemi daha hafif ve performanslı olur mu ?
Henüz daha tanıtımı yapılmamış bir konu hakkında yapılacak yorumlar şahsi görüşe ait tahminden öteye geçemez. Xiaomi, 26 Ekim Perşembe günü Türkiye saati ile 14:00'da Çin’de düzenleyeceği etkinlikte Xiaomi 14 serisiyle birlikte yeni işletim sistemi HyperOS'u da tanıtacak. Bir gün daha sabredin. Sonrasında çok konu açılır, çok tartışılır merak etmeyin.
catsnovel hocam Koçara hocamın dediği gibi daha çıkmadı nasıl birşey olacak bloat olacakmi.Arayuzu vs belli degil

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
Hala gelmedi. Sanırım bizim telefonu en sona attılar. 😢
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Güncelleme linki bulan var mı?

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
Mi 11 ultra için ocak ayinda hyperos gelecek dendi. Şubat ayı bitmek üzere hala güncelleme yayınlanmadı. Mi 11 ultra güncelleme desteği bitti mi?

Üst Alt