Soru Mİ 10T pro çekirdek kapatma sorunu

Shadow

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
2
Telefonu yaklaşık 5-6 aydır kullanıyorum son 1 haftadır telefon 50 dereceye ulaşınca çekirdek kapatıyor bunu nasıl düzeltebilirim?
Not:aldığım günden beri güncelleme vs yapmadım

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Burada 2. mesajın ekinde paylaştığım magisk modülü termal kısıtlamaları kaldırır.
Isınma nedeniyle performans düşüşü ortadan kalkar.

Oyla:

Shadow

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
2
Burada 2. mesajın ekinde paylaştığım magisk modülü termal kısıtlamaları kaldırır.
Isınma nedeniyle performans düşüşü ortadan kalkar.
Teşekkür ederim denemeye gidiyorum

Oyla:

mıkrop

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sinan
Cihazım
xıaomi pocofone
Konular
1
Telefonu yaklaşık 5-6 aydır kullanıyorum son 1 haftadır telefon 50 dereceye ulaşınca çekirdek kapatıyor bunu nasıl düzeltebilirim?
Not:aldığım günden beri güncelleme vs yapmadım
telefonu rotlayıp bır tane termal magısk modulu kurman yeterlı olur ama telefon ısınır asırı ısınır anakarta zarar verebılırsın tavsıye etmem ama yınede senın bılecegın ıs veya kernel degıstırırsın sorunun cözulur ama onada termal atman laxım ısındıgı xaman her twlefon ıslemcı hızını dusurur daha sonrada cekırdeklerı kapatır kendını korumaya alır anlıcan sıcaklıktan dolayı ya telefonu ıcın sogutma al bır tane veya root termal baska coxum yok

Oyla:

eren.07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 10T
Konular
2
kafeinsiz hocamı tanımayan yoktur herhalde bu forumda. Kendisi şuan k60 pro kullanıyor ama mi10t için hangi rom desen 12.0.12 diyeceğine yine eminim. Uzatmadan hemen bağlayım. Kesinlikle ama kesinlikle şuan eu rom 12.0.12 yi katlayacak bir rom mevcut oda yine EU 14.0.5.0 amaa kesinlikle mifirmdeki veya herhangi bir başka indirme sitesindeki güncel olmayan eu rom değil. Eu romun kendi official sitesindeki en son sürümü kurmanız gerekiyor. Ve kendim nasıl bir kurulum yolu izledim onunda anlatayım aksi halde bir kaç bug olabiliyor arayüzde. Özellikle de widget kısmında. Ben önce Endo romun en son firmware versiyonunu kurdum. Üstüne eu rom 12.0.12 onun üstünede yine fastboot yolu ile eu rom 14.0.5 kurdum fakat tekrarlıyorum eu 14.0.5.0 ı kendi official sitesindeki en son tarihli sürümü kurdum. 🥰🥰🥰🎮

Oyla:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
kafeinsiz hocamı tanımayan yoktur herhalde bu forumda. Kendisi şuan k60 pro kullanıyor ama mi10t için hangi rom desen 12.0.12 diyeceğine yine eminim. Uzatmadan hemen bağlayım. Kesinlikle ama kesinlikle şuan eu rom 12.0.12 yi katlayacak bir rom mevcut oda yine EU 14.0.5.0 amaa kesinlikle mifirmdeki veya herhangi bir başka indirme sitesindeki güncel olmayan eu rom değil. Eu romun kendi official sitesindeki en son sürümü kurmanız gerekiyor. Ve kendim nasıl bir kurulum yolu izledim onunda anlatayım aksi halde bir kaç bug olabiliyor arayüzde. Özellikle de widget kısmında. Ben önce Endo romun en son firmware versiyonunu kurdum. Üstüne eu rom 12.0.12 onun üstünede yine fastboot yolu ile eu rom 14.0.5 kurdum fakat tekrarlıyorum eu 14.0.5.0 ı kendi official sitesindeki en son tarihli sürümü kurdum. 🥰🥰🥰🎮
Mi 10T'nin hala sevilmesi güzel. eu 12.0.12 evet benim büyük yoldaşım kendisi. Şimdilerde K60 pro ile pek derdim de kalmadı doğrusu.

Oyla:
Üst Alt