Merhaba

mmysterious

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selçuk
Cihazım
Galaxy N7100
Konular
1
Öncelikle herkese merhaba. 5 yıldır Android kullanıyorum (ilk yıl Sony Xperia Neo, sonraki 4 yıl Samsung Note 2 N7100). Note 2 telefonum eMMC hatası verdi anakart değiştirerek yaptırdım (sözdel ama eskisi gibi değil. Yeni telefon almak hasıl oldu. Redmi Pro alarak aranıza katılmayı düşünüyorum ;D

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Redmi note 3 pro almanız daha iyi bence yada redmi note 4 ün snapdragon modelini bekleyin

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mmysterious

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selçuk
Cihazım
Galaxy N7100
Konular
1
Redmi note 3 pro almanız daha iyi bence yada redmi note 4 ün snapdragon modelini bekleyin

Öncelikle mesaj içeriğini okuyup, İçeriğe göre cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

Peki neden Redmi Pro değilde Note 3 Pro veya Note 4 (Snapdragon işlemcilisi)? Note 4 hakkında yorum yapamıyorum ama karşılaştırma sitelerinde Redmi Pro, Note 3 Pro dan daha iyidi. wait~~:?:^)

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Öncelikle mesaj içeriğini okuyup, İçeriğe göre cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

Peki neden Redmi Pro değilde Note 3 Pro veya Note 4 (Snapdragon işlemcilisi)? Note 4 hakkında yorum yapamıyorum ama karşılaştırma sitelerinde Redmi Pro, Note 3 Pro dan daha iyidi. wait~~:?:^)
Hocam şimdi redmi pro mtk işlemcili olduğu için global rom da çıkmıyor. Hani çıkarsa bilemem ama global rom bence önemli. Xiaomi mtk cihaz çıkardığı zaman 1-2 ay sonrada snapdragon versiyonunu çıkarıyor. O yüzden dedim

mmysterious

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selçuk
Cihazım
Galaxy N7100
Konular
1
Sayenizde yeni bilgiler öğrenmiş oldum mesela Global rom için Snapdragon'un daha avantajlı olduğunu... Peki Mtk işlemcilerde imei değişiminin daha kolay olduğunu biliyorum. Bu bilgim yanlış mı? Doğruysa Mtk da ne işlem yapılıyorsa Snapdragon işlemcilerede aynı işlem yapılarak İmei güncellenebiliyor mu? Yoksa kullanmaya hazır hale getirmekte Snapdragon dezavantajlı mı? Pasaport kayıt hakkı için 300 TL istiyorlar bayağı maliyet artıyor

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Sayenizde yeni bilgiler öğrenmiş oldum mesela Global rom için Snapdragon'un daha avantajlı olduğunu... Peki Mtk işlemcilerde imei değişiminin daha kolay olduğunu biliyorum. Bu bilgim yanlış mı? Doğruysa Mtk da ne işlem yapılıyorsa Snapdragon işlemcilerede aynı işlem yapılarak İmei güncellenebiliyor mu? Yoksa kullanmaya hazır hale getirmekte Snapdragon dezavantajlı mı? Pasaport kayıt hakkı için 300 TL istiyorlar bayağı maliyet artıyor
Dediğiniz doğru mtk cihazlara 1 dk da imei atılabilir. Snapdragon a da imei atilabiliyor. Tabi mtk kadar kolay değil. Forumda konusu var mı bilmiyorum ama redmi note 3 pro donanım haber konusunda baş sayfada imei atma işlemi anlatılmış detaylı şekilde. Orası yardımcı olur.

Üst Alt