Yardım Kamera SD karta erişilemiyor uyarısı

zulkufhacettepe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ZÜLKÜF
Cihazım
Mi 10T Lite
Konular
1
Mi 10t lite telefonumda kamerayı açtığımda SD karta erişilemiyor uyarısı veriyor ve fotoğraf çekmiyor. Telefonu açıp kapatıyorum uygulamayı açıp kapatıyorum ama olmuyor WhatsApp Facebook gibi uygulamalarda fotoğraf çekiyor ancak kendi kamera uygulamasında SD karta erişilemiyor uyarısı verdiğinden çekim yapmıyor.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Mi 10t lite telefonumda kamerayı açtığımda SD karta erişilemiyor uyarısı veriyor ve fotoğraf çekmiyor. Telefonu açıp kapatıyorum uygulamayı açıp kapatıyorum ama olmuyor WhatsApp Facebook gibi uygulamalarda fotoğraf çekiyor ancak kendi kamera uygulamasında SD karta erişilemiyor uyarısı verdiğinden çekim yapmıyor.

Kamera ayarlarınızdaki izinlerle alakalı olabilir. Kontrol sağladınız mı?

awukatmi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem Talha
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
0
Ben de aynı sorunu yaşıyorum ve kamera izinlerinde verilmemiş bir izin yok. Telefon da aynı model olduğuna göre çözümsüz bir sorun mu acaba?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefona sd kart hiç takmadık bu arada. Olmayan karta erişemiyor yani telefon. Muhtemelen hafıza dolunca başladı bu uyarı ama şu an 10 GB kadar yer açmama rağmen sorun devam ediyor. Sim kartı çıkarıp sim 2 ye taktım ama bu da işeyaramadı.

Son düzenleme:
Üst Alt