Yardım K60 Pro (Socrates) Direçli+IMEI atılmış

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Rehber ve Mesajlar uygulaması tamamen ingilizce. Bazı ayarlar kısmı ingilizce. Bunlar o kadar büyük bir sıkıntı değil. Sıkıntı olan şey ise Galeri uygulaması çöküyor. yabancı forumlarda bu sorunla karşılaşan çok kişi ve telefon modeli var. bilgisayar ile fastboot üzerinden yazılım kurulumunu yapıldığında sorun düzeliyormuş. Masaüstü bilgisayarım oldugundan işlem yarıda kesilir brick olur diye denemedim. sorunu yaşayan birileri varsa belki bu yazı yardımcı olur.
Galeri sorunu bende yok. Belki sizin kurulumda bir hata vardır. Müsait zamanda bilgisayar ile kurulum yapın olmazsa. İngilizce olayı kolay Magisk veya kernelsu varsa modülle tamamen Türkçe oluyor

saliih.aliis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Salih Alış
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
7
Dosya yöneticisinden herhangi bir resmi seçip Galeride aç dediğimde sorunsuz galeride resim açılıyor. Düzenlemeler, Metni tanımla gibi galerinin tüm özellikleri kullanılabiliyor. Direkt olarak menüden galeriye giriş yaptığımda, galeri içinden resme girer girmez 2 saniye içerisinde uygulama çöküyor. Benim için galeri çok önemli olmadığından böyle bırakacağım . İşim olursa da dosya yöneticisinden hallederim. Yeni "kararlı" sürüm çıktığında bu sorunlar halledilir büyük ihtimalle.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Dosya yöneticisinden herhangi bir resmi seçip Galeride aç dediğimde sorunsuz galeride resim açılıyor. Düzenlemeler, Metni tanımla gibi galerinin tüm özellikleri kullanılabiliyor. Direkt olarak menüden galeriye giriş yaptığımda, galeri içinden resme girer girmez 2 saniye içerisinde uygulama çöküyor. Benim için galeri çok önemli olmadığından böyle bırakacağım . İşim olursa da dosya yöneticisinden hallederim. Yeni "kararlı" sürüm çıktığında bu sorunlar halledilir büyük ihtimalle.
Ben de pek kullanmam doğrusu Google Fotoğraflar çok daha iyi ve güvenli.
Belki bu yüzden sorunu fark etmemiş olabilirim.

saliih.aliis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Salih Alış
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
7
Stabil xiaomi.eu_multi_SOCRATES_OS1.0.5.0.UMKCNXM_os1-14.zip sürümünden Beta xiaomi.eu_multi_SOCRATES_OS1.0.24.1.22.DEV_os1-14.zip sürümüne TWRP üzerinden güncelleme yaptım. Galeri uygulamasında çökme sorunu artık yok.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Stabil xiaomi.eu_multi_SOCRATES_OS1.0.5.0.UMKCNXM_os1-14.zip sürümünden Beta xiaomi.eu_multi_SOCRATES_OS1.0.24.1.22.DEV_os1-14.zip sürümüne TWRP üzerinden güncelleme yaptım. Galeri uygulamasında çökme sorunu artık yok.
Hayırlı olsun.
eu beta her hafta güncelleme alır aynı şekilde her hafta yeni beta sürüme geçebilirsiniz.

saliih.aliis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Salih Alış
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
7
Hayırlı olsun.
eu beta her hafta güncelleme alır aynı şekilde her hafta yeni beta sürüme geçebilirsiniz.
Değişim günlüğünde önemli bir geliştirme veya düzeltme olursa güncellerim. Son beta sürümünde Süper duvar kağıdı olarak The Moon güncellemesi yapıldı ve galeri uygulaması düzeltildi. Bunları benim için iyi şeyler. :D

Ekli dosyalar

• x.jpg
    x.jpg
    118,3 KB · Görüntüleme: 10
Üst Alt