Soru Hyperos hakkında problem

siyahbiradam48

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serhat
Cihazım
redmi 10 2022
Konular
3
Arkadaşlar merhaba Redmi 12 pro 5g cihaz kullanmaktayım hyperos 1.0.3.0 global sürümü yüklü, hyperos ta yeni gelen kilit ekranındaki saat ile Always On Display entegresi yaptığım zaman arada sırada telefonumun ekranı gelmiyor. Güç tuşuna uzunca basılı tutuyorum ve resetlendiğinde kendine geliyor. Bu sorunu aranızda yaşayan oldu mu ? Hyperos tam stabil olmadığı için olabilir mi ?

xRaven

Return My Queen
Premium Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali İmran
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
11
AOD de buglar olduğu söylenmişti zaten bazı kullanıcılar tarafından, şahsen ben adının hakkını vermeyip 10 saniye sınırı koyulduğu için AOD kullanmıyorum ama güncellemeyle düzeltilir sanırım feedback atabilirsiniz

mhmmd_emn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
14
Arkadaşlar merhaba Redmi 12 pro 5g cihaz kullanmaktayım hyperos 1.0.3.0 global sürümü yüklü, hyperos ta yeni gelen kilit ekranındaki saat ile Always On Display entegresi yaptığım zaman arada sırada telefonumun ekranı gelmiyor. Güç tuşuna uzunca basılı tutuyorum ve resetlendiğinde kendine geliyor. Bu sorunu aranızda yaşayan oldu mu ? Hyperos tam stabil olmadığı için olabilir mi ?
Evet bende de oldu 1-2 defa çin romda. Tuşa basınca açılmıyor, parmak izini okutunca açılıyordu cihaz.

siyahbiradam48

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serhat
Cihazım
redmi 10 2022
Konular
3
Teşekkür ederim hocam aod için biraz daha oturmasını bekleyelim feedback atacağım o zaman

Az önce yine bug'a girdi ekranı açayım diye güç tuşuna ardı ardına bastım acil durum hattını aramışım bir baktım, acil durum hattı buyrun diye bir ses ama görüntü yok. Kusura bakmayın diyip kapattım. Bana mı özel bir sorun diye yazmak istedim foruma. Teşekkür ederim yardımlarınız için, şimdilik aod komple kapattım başımıza iş açacak gibi.

Üst Alt