Soru Google Fotoğraflar Kilitli Klasör (Locked Files) Seçeneği

cembilgic1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Üretim Mühendisi
Konular
5
Merhaba arkadaşlar, telefonum Note 8 Pro, Fotoğraflar uygulamasında görünmesini istemediğim görüntülerin Kilitli Klasör özelliğinde saklamak istiyorum. İnternette çok gördüm Fotoğraflar'da bu özellik geldi diye, ancak Android telefonlara henüz gelmemiş olabilir mi? Fotoğraflar uygulamasını karıştırdım ama bir yöntem bulamadım, eğer bu özellik hala Android versiyona gelmediyse, alternatif olarak bir öneriniz var mıdır?

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Miui dosya yöneticisinde bahsettiğiniz özellik var.Kilitlediğinizde galeride görünmez.Galeri>Albüm>En yukarıdan ekranı kilit işareti gelene kadar çekin

roadrunner

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Samsung Service St
Konular
1
Bende bayağıdır aktif dün 9to5google'da haberi yayınlandı tüm cihazlara dağıtımı başladı diye muhtemelen çok yakın zamanda gelir size de. İsterseniz apkmirror'dan son sürüm apksını kurup bir deneyin.

cembilgic1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Üretim Mühendisi
Konular
5
Miui dosya yöneticisinde bahsettiğiniz özellik var.Kilitlediğinizde galeride görünmez.Galeri>Albüm>En yukarıdan ekranı kilit işareti gelene kadar çekin
Ama bu şekilde, Fotoğraflar uygulamasına etki etmeyecektir diye düşünüyorum. Doğru mu?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende bayağıdır aktif dün 9to5google'da haberi yayınlandı tüm cihazlara dağıtımı başladı diye muhtemelen çok yakın zamanda gelir size de. İsterseniz apkmirror'dan son sürüm apksını kurup bir deneyin.
bende şu anda 5.59.0.397558512 sürümü var Fotoğraflar'ın, daha yni sürümünü internette bulamadım, acaba başka kaynak var mıdır araştırabileceğim?

Son düzenleme:

roadrunner

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Samsung Service St
Konular
1
Ama bu şekilde, Fotoğraflar uygulamasına etki etmeyecektir diye düşünüyorum. Doğru mu?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bende şu anda 5.59.0.397558512 sürümü var Fotoğraflar'ın, daha yni sürümünü internette bulamadım, acaba başka kaynak var mıdır araştırabileceğim?

Üst Alt