Yardım global olmayan xiaomi 14 telefon almak

zggen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özgen
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
0
zaten telefon alacağım parayı dolarda tutuyorum hocamda 800-850 dolar bantlarına satıyorlar suan minimum 12-256 modelini çin pazarına 588 dolardan çıktı daha kilit açmasınada 30 40 dolar civarı istendiğini öğrendim.
5 level mi hesabı istiyor biliyorum çin sürümü telefonlar çinden dışarı çıkmasını zorlaştırmak için yapıldı çin sürümlerinde globalden ayıran özelliklerin biride band 20 mevzusu şebeke zayıf kalıyor global versiyonu bekleyip tercih edebilirsiniz bende redmi Note 12 pro 5g çin sürümü var operatör Turkcell açık alanda problem yok fakat kapalı alanda şebeke zayıf kalıyor tercih sizin.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
zaten telefon alacağım parayı dolarda tutuyorum hocamda 800-850 dolar bantlarına satıyorlar suan minimum 12-256 modelini çin pazarına 588 dolardan çıktı daha kilit açmasınada 30 40 dolar civarı istendiğini öğrendim.
Almak için acele etmeyin bence. Şu an getirenlerin çoğu absürt derecede yüksek fiyattan satıyor. Cihazın normal fiyatı üzerine kattıkları farkla ayrı cihaz alınıyor.

BL için mecbur ücretli yöntemler yapılması gerekiyor şu an. Ya da Xiaomi Çin Community'de 5 seviye olmanız lazım normal Mi Unlock ile açmak için.

f2propoco

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hamdi
Cihazım
poco f2 pro
Konular
0
tabiki haklısınız hocam fiyat olarak şuan global fiyatına burada çin sürümü satılıyor gibi geliyor bana da global sürüm çıkınca çin sürümüde fiyat olarak düşer sanırım ama arada çok fiyat farkı olmazsa global tercih ederim CE sertikası oluyor birde global sürümde o da önemli bir kalite standartı bence birde global sürüm çıkınca da mı çin hesabı gerekecek bl açmak için

Halim66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halim
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
10
hocam yüksek bir meblağ vereceksiniz sanırım
neden xiaomi alıyorsunuz ?

o fiyata bu kaliteyi iyi mi görüyorsunuz
f/p olarak iyi mi sizce xioami telefonlar yüksek fiyatlı ürünlerde

f2propoco

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hamdi
Cihazım
poco f2 pro
Konular
0
hocam yüksek bir meblağ vereceksiniz sanırım
neden xiaomi alıyorsunuz ?

o fiyata bu kaliteyi iyi mi görüyorsunuz
f/p olarak iyi mi sizce xioami telefonlar yüksek fiyatlı ürünlerde
hocam imei atma mevzusu olduğu için tek nedeni iphona atılsa zorlar iphone alırım yurtdısı her telefon uygun bence imei kayıt 30k olmus yoksa xiaomi diye değil s22 ultrada güzel telefon yoksa ama çok büyük geldi bana

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Çin sürümü cihaz almayın biraz daha bekleyin global sürüm alın. Xiaomi bu cihazları boşuna bölge bölge ayırmıyor.

Üst Alt