Soru Gencolar sizce aranıza hangi cihazla dönmeliyim

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
Canlarım hepinize iyi akşamlar . Ben yaklaşık 2 yıl önce aranızdan ayrıldım ve şimdi tekrar aranıza dönemyi düşünüyorum . Aklımda xiaomi 13 vs 13t pro var . benim için 3 önemli kriter var :
1)performans , xiaomi 13t pro'nun çerçevesi plastikmiş o yüzden biraz korktum
2)kamera ( ama galiba yakınlar çünkü diz 13 , 130 puan alırken 13t pro ,132 puan almış
3)yazılım geliştirme : aklıdmaki en tartışmalı kısım işte burası . mediatek olduğu için geliştirmeye ne kadar açık . ayrıca xda'dan baktım ama 13t prı'nun sayfasını bulamadım . acaba bu cihaz rom geliştiriciliği ile uğraşmak için çok da uygun değil mi ?
Evet canlarım fikirlerinizi mutlaka bekliyorum . Yardımlarınız için şimdiden sağolun :D

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
İki cihazıda almayın Xiaomi 14 global olarak çıkış yapmak üzere 13T kullanıcısıyım 13T ve 13T pro sanırım işlemciden dolayı değişik tuaf bir görüntü işleme algoritması var bazen kötü çekiyor bazen iyi çekiyor. Bence Xiaomi 14 bekleyin benim gibi acele edip pişman olmayın :)

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
İki cihazıda almayın Xiaomi 14 global olarak çıkış yapmak üzere 13T kullanıcısıyım 13T ve 13T pro sanırım işlemciden dolayı değişik tuaf bir görüntü işleme algoritması var bazen kötü çekiyor bazen iyi çekiyor. Bence Xiaomi 14 bekleyin benim gibi acele edip pişman olmayın :)
peki hoam 12t pro nasıl ? dxomarkda xiaomi 13'den sadece 1 puan az almış . ayrıca sd 8+gen 1 . rom olayları da iyi gibi gözüküyor ve fiyatı da iyi . xiaomi 14 alacak fiyatım yok maalesrf . olsa da zaten s23 alırdım :D

Üst Alt